Produkty producenta: NEOBIO

RODZAJ PRODUKTU
Wyniki od 1 do 2 z 2 (strona 1)

NEOBIO – niemiecka firma produkująca naturalne ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała.

Dodatkowo marka Neobio oferuje te wyjątkowe, naturalne i ekologiczne kosmetyki w atrakcyjnej cenie, udowadniając, że dbanie o urodę nie zawsze musi być drogie.

Wszystkie produkty Neobio posiadają odpowiedni certyfikat, który daje nam gwarancję naturalności tych kosmetyków i potwierdza, iż firma godnie korzysta z zasobów środowiska. 

Kosmetyki Neobio nie zawierają silikonów, środków konserwujących, parabenów, parafin, ani syntetycznych środków barwiących czy zapachowych.

Autorska receptura kosmetyków Neobio to gwarancja wysokiej jakości składników, które pochodzą jedynie z rolnictwa ekologicznego. Do produkcji wykorzystywane są tylko składniki naturalne. Co ważne, kosmetyki Neobio nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają też glutenu i są odpowiednie dla wegan. 

Na szczególną uwagę zasługują pasty do zębów dla dzieci ze zrównoważoną formuła bez fluoru i barwników, idealne do pielęgnacji zębów naszych dzieci.

Serdecznie polecamy organiczne kosmetyki Neobio ze względu na świetny skład przy stosunkowo niskiej cenie. Zapraszamy do sklepu cosdlazdrowia.pl