DZISIAJ DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY!!!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: Naobay

NAOBAY – Natural And Organic Beauty And You

Naobay to marka z rodzinnymi tradycjami, która skupia się na produkowaniu naturalnych i ekologicznych kosmetyków. Dodatkowo ich opakowania nadają się do recyklingu lub pochodzą z wcześniej przetworzonych materiałów. Składniki ulegają biodegradacji i nie mają pochodzenia zwierzęcego.

Marka NAOBAY łączy efektywną i naturalną pielęgnację z przyjaznością dla środowiska, innowacją i atrakcyjnym stylem. 

W ofercie Naobay znajdziemy szampony, odżywki, maski, balsamy, zestawy do makijażu, kremy, mleczka, toniki oraz kosmetyki dla dzieci.

Kosmetyki Naobay wyróżniają się w pełni naturalnym i ekologicznym składem. Producent deklaruje również, że drewno użyte w opakowaniach jest certyfikowane i pochodzi z recyklingu odpadów z przemysłu drzewnego w rejonach Walencji.

Firma Naobay do produkcji kosmetyków nie używa składników pochodzenia zwierzęcego, nie przeprowadza testów na zwierzętach, ani nie współpracuje z laboratoriami, które to robią. Producent wychodzi z założenia że prawdziwie naturalne produkty i produkty ekologiczne są lepsze dla naszego organizmu i środowiska.

Kosmetyki Naobay są naturalne i mają bezpieczny skład, nie są testowane na zwierzętach, nie zawierają szkodliwych składników takich jak: konserwanty, sztuczne i syntetyczne barwniki, parabeny, silikony, oleje mineralne, składniki modyfikowane genetyczne, SLES, formaldehydy, dioksyny, parafina i wazelina, i Izotiazolinony, PEG, BHT.

Brak produktów dla producenta