DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: M.Pelczar

M.Pelczar Chocolatier – polski producent prawdziwej czekolady.

Firma powstała w 2011 r. oferuje produkty ręcznie robione na światowym poziomie, z najlepszych naturalnych składników i najwyższej jakości czekolady. 

Wyroby M. Pelczar Chocolatier produkowane są ręcznie w niewielkich ilościach, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i zawsze dopracowany. Celem firmy jest zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych gustów i smaków. Oferta produktów klasy premium zdecydowanie sprosta wymaganiom klientów.
Produkty M. Pelczar Chocolatier to nie tylko smak i jakość czekolady, to również szeroka gama asortymentu obejmująca praliny ręcznie robione w różnych smakach, figurki czekoladowe , tabliczki czekoladowe, czekolady do picia pod różną postacią i wiele innych czekoladowych słodkości.

Hitem są czekolady z linii Premium Chocolate, a zwłaszcza mleczna czekolada z dodatkiem kwaśnej cytryny, truskawki i szczyptą imbiru. Wyroby z tej linii są połączeniem najlepszej jakości prawdziwej czekolady z naturalnymi, świeżymi bakaliami, przyprawami i prawdziwymi owocami, które są liofilizowane, tzn. pozbawione wody, a zachowujące wszystkie właściwości odżywcze, smakowe i zapachowe. Jak twierdzi właściciel firmy - „To był strzał w dziesiątkę. Bardzo udane połączenie różnych smaków”.

Brak produktów dla producenta