letnia wyprzedaż

Produkty producenta: KURUPI

Brak produktów dla producenta

KURUPI – marka Yerba Mate – produkowana przez firmę Santa Margarita z Paragwaju.

Firma istnieje już 60 lat i jest obecnie jedną z czołowych marek w Paragwaju.

Marka Kurupi została wypuszczona na rynek w 1997 roku i od tamtej pory prężnie działa produkując jedną z najlepszych Yerba Mate. Warte podkreślenia jest to, iż firma stawia mocny nacisk na dbanie o środowisko i zrównoważony rozwój, poprzez harmonię z naturą i troskę o przyszłe pokolenia.

Marka Kurupi w swojej ofercie ma 7 rodzajów Yerby:
- Kurupi Clasica – tradycyjna, klasyczna Mate z paragwajskim klimatem przygotowana z myślą o fanach tej oryginalnej goryczy z nutką dymu. Można ja przygotowywac na ciepło i na zimno.
- Kurupi Menta y Boldo – yerba mate z dodatkiem orzeźwiającej mięty. To połączenie z charakterystycznym smakiem paragwajskiej yerby nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Polecamy wypróbować ten samk również na zimno zalewając zimną wodą z lodem.
- Kurupi Katuava – yerba mate połączona ze znanym paragwajskim afrodyzjakiem o nazwie Katuava, oraz z zielem o nazwie Boldo, bardzo przyjemnie odświeża.
- Kurupi con Anis - aromatyczny napar o anyżowym smaku w połączeniu z lekką yerbową goryczą.
- Kurupi Fitness – ziołowo-pomarańczowa mieszanka. Wyrazisty owocowy smak pomarańczy przypadnie do gustu zwłaszcza amatorom Mate. Ten napar polecany jest ososbon, które chcą zrzucić parę kg.
- Kurupi Sabor Citrus – połączenie goryczy Yerby z cytrusowym aromatem. Mocno orzeźwiająca i dodająca energii również na zimno jako terere.
- Kurupi Tradicion – rodzaj Yerby rzadko dostępnej w Polsce. Jest to dłużej sezonowana wersja Kurupi Clasica. Charakteryzuje się mniejszą ilością patyczków i mocnym paragwajskim smakiem.