info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: JAVA

JAVA – woda alkaliczna - (zasadowa), wyróżniająca się na tle innych wód butelkowanych wysokim współczynnikiem pH o wartości 9,2. 

Alkaliczna woda mineralna jest nieskazitelnie czystą, niczym nieuzdatnianą, doskonałą w smaku, o jednym z najwyższych, zasadowych odczynów pH wśród wód w Europie i na świecie. Jej źródło bije w sercu Podkarpacia w otoczeniu przepięknych krajobrazów jednego z najpiękniejszych i najczystszych zakątków Polski - Pogórza Dynowskiego, w niewielkiej miejscowości Humniska. Warto zaznaczyć, że woda alkaliczna JAVA to produkt deficytowy. W Polsce wydobywana jest tylko z tego jednego źródła, a naturalnych ujęć wody alkalicznej na świecie jest zaledwie kilka.

JAVA to woda średnioznineralizowna o ogólnej mineralizacji 825,0 mg/l. Wysokie pH wody ma duże znaczenia dla naszego zdrowia – przede wszystkim pozwala na utrzymanie prawidłowego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie, a co za tym idzie wpływa bezpośrednio na nasze samopoczucie i witalność.

Wysokie pH wody Java utrzymuje się nawet po jej zagotowaniu, dlatego może być stosowana w różnej formie, również jako dodatek do zagęszczonych soków, sporządzania ciepłych napojów itp.

Oprócz tego woda Java posiada ujemny wskaźnik Redox. (-570 mv przy źródle). Spożywanie wody o ujemnym potencjale redox, wpływa dodatnio na organizm, gdyż woda staje się antyutleniaczem, eliminującym wolne rodniki.

Bez wątpienia JAVA to wyjątkowy, podkarpacki eliksir życia. To woda, która nie tylko gasi pragnienie i optymalnie nawadnia, ale też wspiera oczyszczanie organizmu z toksyn, pozytywnie wpływa na skórę oraz pomaga obniżyć poziom stresu.
Im wyższe pH wody, tym skuteczniejsze jest jej pozytywne oddziaływanie na organizm.

DARMOWA DOSTAWA

6 x Woda alkaliczna 1,5l - JAVA

36,00 zł(3)