info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta:Jake VitaminCandy

JAKE Witamin Candy – marka pysznych cukierków z witaminami i bez cukru.

Cukierki JAKE zostały wymyślone po to, by dostarczyć światu cukierków bez cukru, które można spożywać codziennie i jeszcze mieć z tego dodatkowe korzyści.

Cukierki występują w wielu smakach, a połączenie ich z witaminą C, multiwitaminą, czy przeciwutleniaczami to był rewelacyjny pomysł. Jake Witamin Candy to idealny wybór łakoci dla dzieci – zwłaszcza na jesienno-zimowy okres. Witaminy wzmocnią odporność, a owocowy smak cukierków zaspokoi chęć na słodycze.

Jake Witamin Candy zawierają substancję o działaniu nawilżającym oraz witaminy (B1, B2,  C i E) i naturalne aromaty (drobiny owoców). Nie zawierają cukru ani aspartamu, sztucznych barwników i konserwantów. Są wolne od glutenu. 1 pastylka to tylko 3 kcal. Cukier zastępuje sorbitol. To naturalna substancja słodząca, która ma obniżoną wartość kaloryczną (2,4 kcal/g). Pozyskuje się ją ze skrobi kukurydzianej. Spożywamy ją w jabłkach, brzoskwiniach czy w gruszkach. Dlatego są doskonałe również dla diabetyków.

Jake Vitamin Candy występują w następujących smakach: brzoskwinia, kokos z jagodą, winogrono, zielona herbata z limonką, malina, mandarynka, jabłko, mango.

Polecamy serdecznie!

Brak produktów dla producenta