info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: INDIA

INDIA – polska firma będąca liderem w zakresie uprawy i przetwórstwa konopi włóknistej. Jest producentem artykułów kosmetycznych, spożywczych, medycznych i produktów z CBD.

Olej z konopi włóknistych był używany powszechnie w celach spożywczych oraz kosmetycznych np. jako środek kojący i łagodzący zmiany skórne, kojący stany zapalne stawów, odżywczy i wyrównujący koloryt cery.

Prawdziwym skarbem oleju konopnego są nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) o doskonale zbalansowanych proporcjach, czyli 3:1. Oznacza to idealny stosunek kwasów omega-6 do omega-3, co pozytywnie wpływa na prawidłowy metabolizm lipidów w naszym organizmie.

W ofercie firmy znajdziemy takie kosmetyki jak: kremy, balsamy, sera, szampony, maski, odżywki, olejki, peelingi, perfumy, świece. Wśród produktów spożywczych natomiast: olej, nasiona, herbatkę, białko i wiele innych.
Firma ta pod swoim logo wypuściła również produkty medyczne: maści różnego rodzaju, krople, balsamy.

Wśród popularnych produktów INDIA wskazać należy olejki i ekstrakty z CBD (KANNABIDIOL). Olej z konopi siewnych nie wywołuje efektu odurzenia (jest wolny od substancji psychoaktywnych i nie należy mylić go z olejem z konopi indyjskiej).

Firma INDIA wypuściła na rynek również linię produktów „Skarby Polesia”, na którą składają się naturalne produkty, m.in. szampony ziołowe oraz mieszanki ziołowe.

Polecamy!