DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Przyprawa do grilla GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: Helpa

HELPA – polski producent zdrowej żywności dla dzieci.

Firma założona przez dwie młode mamy: lekarza i dietetyka, których marzeniem było, aby każda mama miała dostęp do naturalnej żywności dla całej rodziny.

Firma HELPA wypuściła na rynek linię CZARY MAMY – to seria kaszek z różnych polskich zbóż (gryki, prosa, szarłatu, orkiszu, płaskurki czy samopszy z dodatkiem ziaren owsa, żyta i jęczmienia), oraz produktu o nazwie Różdżki Smaku czy Łyżka Smaku. Wszystkie produkty mają prosty skład.

Nie zawierają nic prócz zbóż i owoców, warzyw. Żadnych sztucznych dodatków typu aromaty, barwniki czy konserwanty. Produkty te nie są również dosładzane cukrem ani innymi substancjami słodzącymi.

Produkty CZARY MAMY polecamy wszystkim poszukującym naturalnej żywności, która jest jednocześnie wygodna i szybka w przygotowaniu. Kaszki mają idealną konsystencję, są niebanalnym połączeniem ziaren zbóż z naturalnymi smakami owoców. Polecamy je dorosłym i dzieciom.

Kaszki Czary Mamy nie są produktem błyskawicznym. Naturalne zboża zawarte w ich składzie, wymagają 2-3 minut gotowania.

Ciekawym i oryginalnym produktem HELPY są ekologiczne sproszkowane owoce i warzywa liofilizowane CZARY MAMY występujące w dwóch rodzajach:
- Różdżki Smaku, które możemy dodać do gotowej kaszki, by urozmaicić jej smak.
Różdżki Smaku występują w dwóch miksach – owocowym i warzywnym. 
- Łyżki Smaku CZARY MAMY - zapakowane w 40g saszetki ze struną do dozowania łyżką.
Łyżki Smaku oferowane są w 8 smakach, np. truskawka, malina lub w autorskich mieszankach z warzywami – truskawka, burak, malina czy jabłko, gruszka i pietruszka.

Polecamy. Produkty warte spróbowania i wprowadzenia do swojej kuchni.

Brak produktów dla producenta