info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: GUARANI

GUARANI – paragwajska firma – producent klasycznej herbaty yerba mate oraz mieszanek yerby z ziołami i owocami.

Yerba Mate Guarani to paragwajska yerba w najlepszym wydaniu.

Ostrokrzew paragwajski, z którego wytwarzana jest yerba mate uznawany jest za jedną z najzdrowszych roślin na świecie Ten wyjątkowy krzew występuje w stanie dzikim na bardzo wąskim obszarze Ameryki Południowej: Argentyna, Brazylia, Paragwaj i Urugwaj – to miejsca, słynące zarówno z uprawy, jak i z tradycji picia yerba mate. 

Jeśli nie jesteś przekonany do smaku tradycyjnej yerba mate, w ofercie firmy GUARANI znajdziesz wyjątkowe, ziołowe kompozycje i mieszanki z owocami, które być może przypadną Ci do gustu.

Precyzyjnie wyselekcjonowane i pocięte listki ostrokrzewu paragwajskiego wzbogacone zostały dodatkiem świeżych cytrusów i mięty oraz pobudzającej guarany. Wraz z ziołami, takimi jak: boldo, catuaba czy burrito, tworzą one wyjątkowe kompozycje o licznych właściwościach prozdrowotnych.
Herbatki GUARANI Yerba Mate mają właściwości: regulujące procesy metaboliczne, normujące układ hormonalny, oczyszczające krew, wspomagające procesy odchudzania.

Tradycyjne i ziołowe mieszanki od Guarani to świetny wybór zarówno dla początkujących mateistów, jak i prawdziwych entuzjastów naparu z ostrokrzewu. Guarani yerba mate doskonale smakuje zarówno przyrządzana tradycyjnie w tykwie lub w drewnianym kubku, jak i na zimno.
Polecamy.

Brak produktów dla producenta