info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: Fungopol

FUNGOPOL – działająca od 1992 roku firma rodzinna, która zajmuje się wyłącznie pozyskiwaniem, eksportem i przetwórstwem runa leśnego.
Grzyby i owoce pozyskiwane są z jednego z najczystszych ekologicznie i największych leśnych kompleksów Polski – Borów Tucholskich. Fungopol oferuje szeroką gamę produktów, opartych na oryginalnych recepturach oraz zapewnia o niepowtarzalnym smaku, który w pełni usatysfakcjonuje oczekiwania i potrzeby klientów.
W ofercie firmy pojawiają się też produkty oznaczone znakiem ekogwarancji, oparte na surowcach czystych ekologicznie i posiadające certyfikat EKOGWARANCJA PTRE sp. z o.o

Oferta firmy Fungopol to:
- grzyby leśne (wielowiekowa tradycja polskiej kuchni, to specjalność Fungopolu)
- owoce leśne (świeże, mrożone lub smaczne przetwory jako dodatek do potraw)
- syropy (sprawdzone receptury naszych babć z wykorzystaniem owoców leśnych)
- przetwory zapomniane (przetwory z tradycyjnych przepisów, stanowiące niegdyś istotny element zdrowego stylu życia)
- produkty bez cukru (nowa linia produktów firmy FUNGOPOL dla osób unikających tradycyjnego cukru, produkty te nadają się idealnie do przygotowania porannego śniadania, smakują na tostach, bułkach czy rogalikach, oraz jako dodatek do naturalnych serów, musli, porannej owsianki, naleśników, kasz czy ryżu gotowanego na mleku.
- zupy grzybowe (gotowe dania z grzybów leśnych)

Szeroka gama produktów Fungopol, oryginalna receptura oraz niepowtarzalny smak w pełni usatysfakcjonują Państwa oczekiwania i potrzeby.
Polecamy!!