DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: ETERNO

ETERNO – polski producent przetworów owocowo – warzywnych wytwarzanych ręcznie według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Najstarszy przepis na 128 lat.

Eterno to rodzinna firma z wielopokoleniową tradycją, sięgającą XIX wieku.
Pierwszym produktem, na którym pojawiło się logo Eterno były cytrynki z rumem.  

Z czasem do cytrynek dołączyły  inne domowe przetwory. Są to zarówno konfitury, których receptury zachowały się w rodzinnych notatnikach, jak i zupełnie nowe przepisy.

Przetwory Eterno nigdy nie zawierały sztucznych barwników i konserwantów. Do uzyskania EKO certyfikatu konieczne jest jednak wykazanie, że konfitury powstały tylko z certyfikowanych surowców, przy użyciu tradycyjnych metod. W marcu 2016 r. zakończył się proces certyfikacji pierwszych EKO słoiczków Eterno. Pierwszym Bio produktem są EKO Cytrynki w syropie. To najbardziej rozpoznawalny słoiczek ETERNO. Kolejne ekologiczne przetwory to EKO Czerwone Pomarańcze i EKO Limonki w syropie. Z biegiem czasu z pewnością pojawi się ich jeszcze więcej.

ETERNO to marka rodzinna, zapoczątkowana trzy pokolenia temu. Przez ostatnie pięć lat firma zaprezentowała intensywny rozwój. Od 2016 roku jest w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, co oznacza, że wytwarzając przetwory wyłącznie z mazowieckich surowców przyczynia się do promowania wyjątkowej, regionalnej żywności Województwa Mazowieckiego. 

W lutym 2020 roku, przy okazji 15-lecia firmy, nastąpiła oficjalna premiera nowego wizerunku marki. Unowocześniono ETERNO poprzez stworzenie nowego logo. Zmianie uległy także opakowania oraz etykiety na produktach.