Produkty producenta: ECOLAB

Wyniki od 1 do 1 z 1 (strona 1)

ECO LABORATORIE – rosyjski producent kosmetyków naturalnych. To marka kosmetyków idących z duchem czasu, to naturalne i wysoce skuteczne produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała łączące w sobie dobrodziejstwa natury z postępem nauki. Unikalne formuły w 95% stworzone ze składników pochodzenia roślinnego wolne od SLS, SLES, parabenów i silikonów, EDTA. 

W portfolio firmy można znaleźć zarówno środki myjące, jak i kremy czy dezodoranty. Przemyślane składy, doskonałe, dopracowane formuły, organiczne oleje i ekstrakty to znaki rozpoznawcze pracy inżynierów i kosmetologów pracujących dla Eco Laboratorie. Dopracowane przepisy to gwarancja najwyższej jakości i pielęgnacji na miarę czasów. Współczesnej, czystej, ekologicznej.

Naturalne kosmetyki ECOLAB to takie wyprodukowane z naturalnych składników bez użycia syntetycznych przeciwutleniaczy, barwników, aromatów i produktów petrochemicznych. Do produkcji zostały wykorzystane wyłącznie organiczne składniki, które pochodzą z roślin uprawianych naturalnie oraz komponentów z czystych regionów świata.

UWAGA! Nie wszystkie kosmetyki ECOLAB są odpowiednie dla wegetarian i wegan. Niektóre kosmetyki Eco Laboratorie zawierają miód. Serum pod oczy zawiera czarny kawior. Zaś niektóre kosmetyki do włosów mają w składzie proteiny mleczne. Dlatego w każdym produkcie podawana jest lista składników INCI.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ECOLAB!