Weekend taniej dostawy

Produkty producenta: Ecodenta

Wyniki od 1 do 1 z 1 (strona 1)

ECODENTA – marka past do zębów i preparatów do pielęgnacji jamy ustnej, stworzonych na bazie ekologicznych i naturalnych składników.

Każdy rodzaj pasty do zębów „Ecodenta” zawiera ekstrakty starannie wybranych ekologicznych roślin, które działają na konkretne problemy jamy ustnej.

Sztandarowym produktem marki jest czarna pasta do zębów na bazie węgla drzewnego. Pasta nie zawiera żadnych sztucznych barwników i parabenów, jej formuła jest oparta na ekologicznych i naturalnych składnikach. Pasta Ecodenta Black zawiera węgiel drzewny, a także ekstrakt z zielonej bezkofeinowej herbaty, wyciąg z żurawiny, ekstrakt z kory dębu i krwawnika pospolitego oraz kalident – który jest źródłem naturalnego wapnia. Kalident wzmacnia szkliwo zębów oraz wypełnia mikropęknięcia i zarysowania na nich. Skład tej substancji jest identyczny jak skład szkliwa zębów, dzięki temu przywraca mineralizację szkliwa i pozwala pozbyć się próchnicy zębów.

Pasta Ecodenta Black wykazuje silne właściwości wybielające, świetnie czyści zęby z osadów oraz zapobiega powstawaniu próchnicy.

W ofercie tego producenta znajdziemy również pasty z ekstraktami owocowymi, będące świetną propozycją dla dzieci.

Zachęcamy do spróbowania odpowiedniej pasty Ecodenta i odkrycia jej zalet.