weekend taniej dostawy

Produkty producenta: ECOCERA

Brak produktów dla producenta

ECOCERA – polska firma kosmetyczna z Ożarowa Mazowieckiego stworzona z myślą o bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji skóry z wykorzystaniem naturalnych, pozyskiwanych z przyrody surowców kosmetycznych. Ilość kosmetycznych wypełniaczy ograniczona jest natomiast do minimum lub nie są wykorzystywane wcale. Firma zapewnia, że podczas produkcji kosmetyków stara się unikać składników syntetycznych, które nie tylko pozbawione są wartości pielęgnacyjnych, ale wręcz bywają szkodliwe dla zdrowia.

Celem ECOCERA jest tworzenie wyłącznie naturalnych i skutecznych kosmetyków, które w bezpieczny sposób wspierają kondycję i wygląd skóry.

Naturalne kosmetyki ECOCERA produkowane są wyłącznie z substancji pochodzących z natury, nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają szkodliwych czy drażniących substancji syntetycznych. Bardzo rzadko wywołują reakcje alergiczne czy podrażnienia.

Jak czytamy na stronie producenta, kosmetyki pobudzają fizjologiczne funkcje skóry i wspierają naturalne procesy, które w niej zachodzą. Pielęgnacja skóry przy pomocy kosmetyków naturalnych stosowana przez dłuższy czas przywróci skórze równowagę. Efekty takiego działania są trwalsze, widoczne i odczuwalne. Po przejściu z kosmetyków komercyjnych na pielęgnację naturalną na efekty trzeba będzie trochę poczekać, gdyż nasza skóra potrzebuje czasu, by uruchomić własne procesy odnowy, często zaburzone przez niewłaściwą pielęgnację.