info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: CBSe

CBSe - argentyńska marka Yerba Mate

CBSe specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych mieszanek ziołowych i aromatyzowanych, a ich bazą jest susz ostrokrzewu paragwajskiego.

W suszu Yerba Mate znajdziemy sporą ilość patyczków i średnio ciętych listków o znacznej zawartości pyłu. Jednak miłośnicy Yerby cenią sobie herbaty CBSe za ich oryginalność, smak i duży wybór.
Wśród produktów znajdziemy m. in. :
- Yerba Mate Energia z Guaraną – kompozycja z wyczuwalnym smakiem mentolu, która pobudza i daje niezłego kopa,
- Yerba Mate Silueta Naranja – idealna dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy, jest też źródłem witamin z grupy B oraz licznych minerałów.
- Yerba Mate Endulife ze stewią - wyjątkowa słodycz charakteryzuje się właściwościami prozdrowotnymi. Wspomaga odporność organizmu, trawienie i przemianę materii.
- Yerba Mate Limon - nie pobudza tak mocno jak klasyczne odmiany mate, ale zdecydowanie poprawia koncentrację.
- Yerba Mate Regulase - pozytywnie wpływa na procesy przemiany materii, idealna dla osób, które się odchudzają lub planują zrzucić parę kilogramów.
- Yerba Mate Pomelo - dobra do picia na zimno, jak i na ciepło, poprawia koncentrację, posiada mocny i wyrazisty grejpfrutowy aromat
- Yerba Mate Hierbas Cuyanas - likwiduje poddenerwowanie, poprawia trawienie, pomaga w problemach z układem krążenia, obniża poziom cholesterolu.

Zajrzyj do naszego sklepu i znajdź Yerbę odpowiednią dla Ciebie. Yerba Mate CBSe – będzie świetnym wyborem.

Brak produktów dla producenta