DZISIAJ DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY!!!
Przypominamy, że w czasie darmowej dostawy punkty za zakupy zostają naliczone, jednak w tym dniu nie można wykorzystać kodów rabatowych.
Jeśli posiadasz punkty w programie lojalnościowym możesz je wykorzystać.  Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: AMYLON

AMYLON – czeska firma z tradycjami, założona w 1912 r. Zaistniała na rynku jako producent skrobi ziemniaczanej.
AMYLON – to obecnie spółka akcyjna – produkująca bezglutenowe desery i dodatki do ciast. W ofercie firmy znajdziemy m.in. proszki do pieczenia, cukry waniliowe, bezglutenowe galaretki o najróżniejszych smakach, a także kisiele i ryżowe budynie bez cukru i sztucznych barwników. Amylon posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji żywności ekologicznej. Jest ona uznawana za najstarszą w Europie produkującą żywność ekologiczną.

BIO produkty w proszku Amylon zawierają certyfikowane składniki ekologiczne, stosując je możesz mieć pewność, że produkty te są bezpieczne dla zdrowia i nie zagrażają środowisku. Produkty ekologiczne, z certyfikatem BIO są pozbawione stosowania sztucznych nawozów, szkodliwych substancji chemicznych i nie zawierają GMO.

Ekologiczne produkty Amylon, to przede wszystkim: budynie i kisiele bezglutenowe, galaretki, proszek do pieczenia bez fosforanów, cukier waniliowy, cytrynowy i cynamonowy, a także skrobia kukurydziana.

Polecamy serdecznie tego producenta.