info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: ALOEQ

Aloeq to nowa marka ekologicznych produktów z aloesu wysokiej jakości. Sztandarowym produktem Aloeq jest sok z aloesu - z 99% zawartością soku z miąższem.

Sok aloesowy Aloeq powstaje z wyselekcjonowanych roślin, które poddawane są minimalnej obróbce, dzięki czemu zachowuje wiele cennych właściwości.

Dzienna dawka soku z aloesu może stać się osobistym antyoksydantem, tym bardziej, że sok Aloeq jest w pełni ekologiczny! Dodatkowo, w odróżnieniu od innych soków aloesowych dostępnych na rynku, Sok Aloeq powstaje z pulpy i zawiera naturalny miąższ wyciskany z liści aloesu.

Aloes jako roślina znany jest w medycynie naturalnej od wieków. Od dawna uważany za roślinę, która zwiększa odporność organizmu, dostarcza witamin i minerałów. Przypisuje się mu właściwości pobudzające i niszczące bakterie i wirusy. Znawcy medycyny naturalnej wskazują również, że aloes ma pozytywny wpływ na regenerację błony śluzowej żołądka i pobudza jej odbudowę.

Aloes często jest składnikiem past do zębów dla osób z wrażliwymi dziąsłami. Dzięki aloesowi można uniknąć stanów zapalnych i podrażnień w jamie ustnej. Miąższ z aloesu pomaga również w leczeniu skóry, oparzeń słonecznych, łagodzi stany zapalne gardła, a także wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego.
Polecamy!