info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Produkty producenta: ALCE NERO

ALCE NERO – to włoski producent żywności zrzeszający ponad 1000 włoskich rolników, pszczelarzy i przetwórców ekologicznych. Zajmuje się produkcją żywności w 100% ekologicznej o właściwej wartości odżywczej, będącej owocem rolnictwa szanującego naturalną żyzność gleby. Alce Nero to produkty w pełni ekologiczne, które cechuje niepowtarzalny smak. Każda etykieta opatrzona jest w nazwę produktu, nazwę producenta, miejsce pochodzenia, datę zbioru i przydatności.

Alce Nero to ponad 40 lat doświadczenia, tutaj oryginalne receptury oraz najwyższa jakość podbijają serca najbardziej wymagających konsumentów na całym świecie, w tym w Polsce. Firma ta skupia się przede wszystkim na promocji lokalnej, naturalnej uprawy i produkcji uwzględniającej sprawiedliwy handel i szczególną ochronę środowiska, ale korzysta również dobrodziejstw zagranicznych dostawców, kierując się zasadą sprawiedliwego handlu.

Oferta Alce Nero obejmuje szeroki asortyment produktów najbardziej charakterystycznych dla kuchni włoskiej. Możemy w niej znaleźć makarony, zarówno z pszenicy durum jak i orkiszu, sosy pomidorowe i pomidorowo – warzywne, ciecierzycę, ocet balsamiczny, pesto, miody, kawę, oliwę z oliwek, herbatniki, nektary owocowe i wiele innych.

Alce Nero to włoskie, ekologiczne produkty, których historia sięga lat 70. Głównym założeniem producenta jest dostarczanie dobrej, zdrowej żywności, a jednocześnie pozyskiwanie jej w sposób odpowiedzialny i etyczny.