info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietka - VIVIO

%Pojemnik 250ml na przyprawy bezbarwny

Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietka - VIVIO

Cena regularna: 2,49 zł
1,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2,48 zł

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietka - skład

MARKA
VIVIO

Pojemnik 250ml na przyprawy + etykietka - Opis produktu

Prosty słoik PET o pojemności 250 ml to najlepszy pomysł na niedrogie, ale estetyczne przechowywanie drobnych, sypkich przedmiotów. Tworzywo sztuczne, z którego jest wykonany, nie wchodzi w reakcję z żywnością, więc można w nim przechowywać także produkty płynne, a materiał się nie odbarwi.

Słoik PET 250 ml wygląda jak wykonany ze szkła, ale jest o wiele lżejszy, a do tego bezpieczny. Nawet jeżeli spadnie na ziemię ani ty, ani twoje dziecko nie skaleczycie się jego odłamkami. Przyda się najbardziej w kuchni, aby przesypać do niego drobne produkty spożywcze. W ten sposób nie tylko wygodnie poustawiasz je na półce lub w szufladzie, ale także ochronisz się przed atakiem moli spożywczych albo innych owadów żerujących na jedzeniu. Prosty słoik łatwo umyjesz w zmywarce albo ręcznie.

Czarne nakrętki będą dobrym tłem do opisów z zawartością, które możesz wykonać na przykład mazakiem olejowym. Takie same słoiki przydadzą się w pokoju dziecięcym, do przetrzymywania na przykład drobnych koralików, gumek albo artykułów plastycznych. Estetycznie wyglądać będą w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w gabinecie. Ich powierzchnię ozdobisz w dowolny sposób, tworząc z nich prostą, niedrogą, ale schludną dekorację.

Wymiary słoika:

średnica: 72 mm;

wysokość: 77,5 mm;

pojemność: 250ml.

W zestawie

1x słoik przezroczysty 250ml PET z czarną zakrętką;

1x etykietka samoprzylepna 55mm średnicy do samodzielnego opisania zawartości;

Opinie klientów