info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Poduszka sensoryczna PRO+ niebieska 33cm - 4FIZJO

Poduszka sensoryczna PRO+ niebieska 33cm 4Fizjo

Poduszka sensoryczna PRO+ niebieska 33cm - 4FIZJO

39,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 3 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Poduszka sensoryczna PRO+ niebieska 33cm 4Fizjo - skład

MARKA
4FIZJO

Poduszka sensoryczna PRO+ niebieska 33cm 4Fizjo - Zastosowanie

Ćwiczenia z poduszką sensoryczną pomagają przede wszystkim rozwijać koordynację ruchową, poprawiać balans i wzmacniać mięśnie stabilizujące sylwetkę. Przykłady ćwiczeń:

 • Stanie na jednej nodze na dysku. Wzmacnia mięśnie całego ciała, od stóp aż do głów. Pozytywnie wpływa na stabilizację. Bardzo często z dobrodziejstw tego ćwiczenia korzystają biegacze.
 • Przysiady na dysku. Dzięki niestabilnemu podłożu zwykłe przysiady stają się o wiele trudniejsze. Dzięki temu w to ćwiczenia angażują się mięśnie głębokie, których główną funkcją jest stabilizacja sylwetki.
 • Rzucanie piłką. Należy stanąć na poduszce blisko ściany, a następnie po prostu odbić piłkę od ściany i ją złapać. Dobrze jest wykonać przynajmniej 3 serie po 10 powtórzeń na każdą rękę, niemniej nawet kilka powtórzeń wpłynie bardzo pozytywnie na koordynację ruchową.
 • Trening równowagi. Do tego ćwiczenia potrzebne są dwie poduszki. Należy stanąć jedną stopą na jednej, a drugą na drugiej. Następnie należy przyjąć stabilną pozycję patrząc przed siebie. Później trzeba opuścić wzrok na stopy i podnieś głowę aby patrzeć w przód. Należy tak zrobić kilka razy. Później można spróbować przenosić ciężar ciała z jednej strony na drugą.

Poduszka sensoryczna PRO+ niebieska 33cm 4Fizjo - Opis produktu

Poduszka sensoryczna PRO+ 4Fizjo wykonana jest z wysokiej jakości materiałów PVC o dużej trwałości. Może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów. Jest świetnym sposobem na poprawę równowagi, koordynacji ruchowej oraz stabilizacji. Poduszka jest formie dysku która pomagając w odbudowie czucia własnego ciała po bolesnych kontuzjach, wspiera także w poprawie koordynację oraz umiejętność utrzymania równowagi ciała.

Poduszka sensoryczna PRO+ 4Fizjo znajduje zastosowanie również podczas treningów jogi oraz pilatesu. Polecana jest osobom pracującym w pozycji siedzącej. Dzięki wypustkom na jej powierzchni, w pozycji siedzącej mięśnie brzucha napinają się na dłuższy czas, co pozwala na ich wzmocnienie.

Detale produktu:

 • Kolor: Niebieska
 • Materiał: PVC
 • Średnica: 33 cm
 • Producent : 4FIZJO
 • Maksymalne obciążenie 120kg

Zestaw zawiera:

 • Poduszkę sensomotoryczną
 • Pompkę ręczną

Z tego typu poduszek, które nazywa się również dyskami rehabilitacyjnymi, beretami, jeżykami, czerpać korzyści mogą wszyscy — dzieci i dorośli, osoby z niedowagą i z nadwagą, zdrowi i chorzy. Pomaga ona zapobiegać wadom postawy od najmłodszych lat lub je korygować w wieku zaawansowanym. Niemniej najczęściej korzystają z nich osoby zmagające się z problemami z kręgosłupem.

Opinie klientów