PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Poduszka sensoryczna MED+ 33cm granat - 4FIZJO

%Poduszka sensoryczna MED+ 33cm granat 4Fizjo

Poduszka sensoryczna MED+ 33cm granat - 4FIZJO

Cena regularna: 39,99 zł
34,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 3 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

MARKA
4FIZJO

Poduszka sensoryczna MED+ 33cm granat 4Fizjo - Zastosowanie

Przykładowe zastosowania poduszki sensomotorycznej:

1. Zastosuj ją podczas swojej pracy siedzącej. Siedząc na naszej poduszce sensomotorycznej powodujesz, że Twój brzuch musi być cały czas napięty, aby utrzymać wyprostowaną postawę kręgosłupa. Spowoduje to wzmocnienie stabilizacji Twojego kręgosłupa, a także w długiej perspektywie zniesie jego ewentualne dolegliwości bólowe.

2. Stań na poduszce na jednej nodze. Staraj się utrzymać równowagę. Gdy nauczysz się tego, zacznij wykonywać niewielkie wahania drugą nogą do przodu, boku i do tyłu. Ćwiczenie to poprawi stabilizację Twoich stawów skokowych i kolanowych. Wpłynie także na poprawę równowagi i koordynacji ciała.

Poduszka sensoryczna MED+ 33cm granat 4Fizjo - Opis produktu

Poduszka sensomotoryczna MED+ 4Fizjo przeznaczona jest do treningu równowagi, stabilizacji i koordynacji ruchowej. Jest powszechnie wykorzystywana w gabinetach fizjoterapeutycznych, na zajęciach jogi oraz pilatesu.

Dedykowana jest osobom powracającym do sportu po kontuzji w celu odbudowania stabilizacji i propriocepcji ich ciała. Propriocepcja to zmysł orientacji ułożenia części własnego ciała. Polecana także, osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej.

Poduszka wykonana jest z najwyższej jakości materiału PVC. Posiada 2 rodzaje powierzchni: z jednej strony gładką posiadającą niewielkie wypustki oraz drugą, masującą i stymulującą długimi wypustkami.

Detale produktu:

  • Kolor: Granatowy
  • Materiał: PVC
  • Średnica: 33 cm
  • Producent : 4FIZJO

Zestaw zawiera:

  • Poduszkę sensomotoryczną
  • Pompkę ręczną