DZIEŃ BABCI

Płatki i musli

RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

PODKATEGORIE

Bez wątpienia nie bez powodu mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w trakcie całego dnia. To od niego zależy czy już na starcie dostarczymy do organizmu odpowiedniej ilości energii oraz porcji składników odżywczych niezbędnej do wykonywania codziennych obowiązków i prawidłowej pracy całego organizmu. W zdrowej, zbilansowanej diecie pokrywającej zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze nie może zabraknąć wszelkiego rodzaju  płatków, owsianek czy musli. To wprost idealna opcja na zdrowe, pełnowartościowe i niezwykle pożywne śniadanie zapewniające odpowiednią ilość energii na cały poranek i dobre rozpoczęcie każdego dnia. 

Produkty dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu ze zdrową żywnością są produkowane z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości zbóż, chrupiących orzechów oraz pysznych i aromatycznych bakalii.  Na próżno szukać w nich dodatku konserwantów, barwników, cukru, sztucznych substancji słodzących czy zbędnych wypełniaczy. Stanowią one doskonałe źródło wielu cennych dla zdrowia składników odżywczych oraz substancji regulujących procesy zachodzące każdego dnia naszym organizmie.

W ich składzie znajdziemy m.in. witaminy, składniki mineralne oraz spore ilości błonnika pokarmowego mającego zbawienny wpływ na szybkość procesów trawienia, regulującego poziom cukru we krwi czy korzystnie wpływającego na poziom trójglicerydów i cholesterolu. Dostarczają one do organizmu także cennych przeciwutleniaczy, które niwelując szkodliwe działanie wolnych rodników ograniczają procesy starzenia oraz zmniejszają ryzyko rozwoju wielu poważnych schorzeń, takich jak cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego czy nowotwory.  

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno gotowe mieszanki typu musli, jak i pojedyncze produkty, dzięki którym stworzysz swoją wymarzoną kompozycję smakową idealnie dopasowaną do twoich upodobań i potrzeb twojego organizmu. Z produktami z naszej oferty możesz mieć pewność, że zawsze będziesz mieć pomysł na zdrowe i pożywne śniadanie dla całej rodziny.