info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Pieprz czerwony 20g - Dary Natury

Pieprz czerwony 20g Dary Natury

Pieprz czerwony 20g - Dary Natury

5,99 zł

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Pieprz czerwony 20g - skład

Naturalny pieprz czerwony – 100%.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Pieprz czerwony 20g - Zastosowanie

Pieprz czerwony to niezastąpiony składnik w kuchni wszystkich miłośników ostrości. Niniejszy produkt doskonale nadaje się do przyrządzania większości potraw. Idealnie pasuje do mięs, a także dań wegetariańskich, Co ciekawe, pieprz czerwony można dodawać także do koktajli warzywno-owocowych, wzmacniając w ten sposób nie tylko ich smak, ale także potencjał odchudzający.

 

Warunki przechowywania: Pieprz czerwony najlepiej przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Jeśli pragniemy na dłużej zachować jego unikalny smak i aromat, warto przechowywać go w pojemniku ze szczelnie zamykaną pokrywką.

Pieprz czerwony 20g - Opis produktu

Pieprz czerwony to wyjątkowy produkt, który wytwarzany jest z dojrzałych owoców pieprzu czarnego, a następnie konserwowany w occie. Ten wyjątkowy produkt, pochodzący ze słonecznej Brazylii, oprócz niewątpliwych walorów smakowych, jest w stanie wykazywać także pozytywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. W połączeniu ze zrównoważoną dietą, a także aktywnym stylem życia, może sprzyjać przyspieszeniu procesów przemiany materii, a tym samym zwiększyć efektywność zastosowanych metod odchudzania.

Pieprz czerwony dostępny w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości i w 100% naturalny. Oznacza to, iż nie znajdziemy w nim zbędnych substancji, sztucznych aromatów, ani konserwantów.

UWAGA! Pieprz czerwony może zawierać śladowe ilości glutenu. Dlatego też, nie powinien spożywany być przez osoby zmagające się z chorobą trzewną (celiakią) lub nietolerancją glutenu.

Opinie klientów