PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Patelnia granit. do jajek i placuszków 21x2 Konighoffer

Patelnia granit. do jajek i placuszków 21x2 KH

Patelnia granit. do jajek i placuszków 21x2 Konighoffer

64,59 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 6 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

Patelnia granitowa - Opis produktu

Patelnia granitowa do placków i jajek Konighoffer Venga to trwała i nowoczesna patelnia marmurow. Nieprzywierająca powłoka granitowa zapobiegnie przypaleniu posiłku. Pozwala też na używanie mniejszej ilości tłuszczu. Dania będą zatem lekkostrawne, zdrowsze i pełne smaku.

 

Patelnię marmurową wykonano z aluminium kutego na gorąco techniką forged. Korpus szybko się nagrzewa i dobrze utrzymuje ciepło. Jest też bardzo solidny, a przy tym dobrze wyważony. Specjalna konstrukcja dna z dyskiem indukcyjnym gwarantuje pełną swobodę wyboru kuchenki. Nadaje się ona na te indukcyjne, ceramiczne, elektryczne i gazowe. Trójwarstwowa, wyjątkowo twarda powłoka, dzięki zastosowaniu cząstek granitu uzyskała chropowatą powierzchnię jeszcze bardziej odporną na zadrapania, ścieranie i wysokie temperatury. Może wytrzymać nawet do 10 000 cykli ścierania.

 

W czterech tłoczonych na patelni pierścieniach z oczami i uśmiechniętymi ustami powstaną unikatowe placki, omlety, naleśniki i jajka sadzone. Wyczarujesz więc niepowtarzalne śniadanie dla siebie lub bliskich osób.  Idealna do przygotowania jajek, placków ziemniaczanych, cukiniowych czy marchewkowych, pancake's lub mini naleśników.

 

Nienagrzewający się uchwyt wykonany jest z trwałego tworzywa sztucznego soft touch imitującego wyglądem drewno. Jego profilowany kształt świetnie trzyma się w dłoni. Oznacza to bezpieczne użytkowanie. Satynowa powierzchnia rączki jest też przyjemna w dotyku. Rączka patelni ma otwór, który umożliwia jej zawieszenie. Zagłębienia pozwalają na smażenie równych placuszków. Taki sposób tworzenia puszystych naleśników, czy jajek sadzonych przypadnie do gustu zwłaszcza twoim dzieciom. Ciebie natomiast z pewnością zachęci do eksperymentowania.

 

Patelnia odpowiednia na kuchenki indukcyjne. Sprawdzi się również na ceramicznych, elektrycznych i gazowych. Średnica patelni to 21 cm.