info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Osłona na żywność /parasol 35cm - Tadar
Osłona na żywność /parasol 35cm - Tadar

Osłona przed insektami na żywność parasol 35cm - - Tadar

6,49 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Osłona na żywność parasol 35cm - Opis produktu

Muchy, osy i pszczoły – te owady uprzykrzają spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Ciągną do jedzenia, szczególnie słodkiego, więc na zewnątrz albo przy otwartych oknach ciągle trzeba je przeganiać. Na szczęście istnieje sposób na zabezpieczenie przed nimi jedzenia. Rozwiązaniem jest prosta osłona na żywność w formie sztywnego parasola. Wystarczy rozstawić go nad talerzem lub paterą, aby problem owadzich towarzyszy imprez zniknął raz na zawsze. Jednocześnie materiał osłony jest przewiewny, a więc dania nie zaparują i się nie zaparzą. Moskitiera jest bardzo lekka, można ją z łatwością przestawiać. Chroni także przed zanieczyszczeniami, pyłkami etc. Jej oczka są gęste, nie przedostaną się przez nie nawet najmniejsze zwierzęta.

Wysokość: 24 cm

Długość: 35 cm

Szerokość: 35 cm

Materiał: tworzywo sztuczne, tekstylia, metal

PRODUCENTTadar
DARMOWA DOSTAWA od 299zł