info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Orzechy piorące – żart czy skuteczna metoda w walce z brudem?

Orzechy piorące, to doskonała alternatywa dla osób z alergią na chemiczne środki czystości. Czystość i porządek to coś, co chcielibyśmy zachować w swoich domach na dłużej. Nie ma jednak złotego środka na uzyskanie długotrwałego efektu. Warto, więc zwrócić uwagę, jakie produkty stosujemy w tych codziennych czynnościach.

orzechy-piorące Orzechy piorące – żart czy skuteczna metoda w walce z brudem?

Czy zdajecie sobie sprawę, że istnieje jeden, uniwersalny produkt do prania, zmywania, pielęgnacji włosów, roślin i zwierząt? Jest to możliwe dzięki wspaniałym właściwościom orzechów piorących. Co w nich takiego niezwykłego? Zawierają naturalne mydło – saponinę, która w kontakcie z ciepłą wodą wytwarza pianę. Pochodzą z Indii i Nepalu, gdzie od wieków stosowane są, jako środek piorąco-czyszczący.

Największą zaletą stosowania orzechów piorących jest ich uniwersalność, skuteczność i przede wszystkim to, że są zupełnie naturalne, ekologiczne, a więc nie szkodzą naszemu zdrowiu, zwłaszcza, jeśli cierpimy na alergię. Jak wcześniej wspomniano mają szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym i z pewnością mogą zastąpić tradycyjne chemiczne detergenty, zachowując ich skuteczność.

Są bezzapachowe, a więc nie podrażniają naszego nosa intensywnym, drażniącym zapachem jak w przypadku chemicznych odpowiedników, a przy tym nie niszczą kolorów i trwałości tkanin.

Warto wypróbować moc zawartą w tym, co natura proponuje. Z pewnością nikt nie umyje swojej głowy tym, co tłuste naczynia, ani nie umyje się tym, w czym zrobiłby pranie. Jest to możliwe tylko dzięki orzechom piorącym. Wypróbuj a przekonasz się sam!

Sprawdź opinie o naszym sklepie