herbaty
Inhalator do nosa AromaStick Energy
Inhalator do nosa AromaStick Energy

Inhalator do nosa Energy - AROMASTICK

PRODUCENTAROMASTICK
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt

29,99 zł

30 dni na zwrot

Aromastick Energy Wartości odżywcze

Olejek z mięty pieprzowej organiczny, Olejek z grejpfruta organiczny, Olejek z rozmarynu organiczny


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Aromastick Energy Zastosowanie

Wystarczy odkręcić, wdychać i cieszyć się dodatkową energią, jaką daje zapach. To idealne na moment wyciszenia się i relaksu, np. po ciężkim dniu.
AromaStick sprawdzi się również w momentach stresu i wytężonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Wyostrzy zapach i pomoże zachować jasność umysłu w każdej sytuacji. Dzięki temu zawsze zachowasz gotowość do działań.


Aromastick Energy Film

Aromastick Energy Opis

AromaStick Energy to starannie skomponowane zapachy energetyzujące, stworzone w celu zwiększenia poziomu tlenu we krwi oraz zwiększenia czujności i skupienia. To zapach, który może dać Ci przewagę, której potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Skład: organiczne olejki z mięty pieprzowej, grejpfruta i rozmarynu.

 

  •  SZWAJCARSKA JAKOŚĆ
  •  SZYBKIE DZIAŁANIE
  •  100% NATURALNY
  •  100% ORGANICZNY
  •  100% WEGAŃSKI
  •  CERTYFIKAT BIO

AromaStick to inhalatory do nosa wypełnione w 100% naturalnymi organicznymi olejkami eterycznymi. Skuteczność opracowanych mieszanek zapachowych jest potwierdzona badaniami, a innowacyjna konstrukcja inhalatora sprawia, że aromaterapia jest bezpieczna i wielokrotnie skuteczniejsza niż dotychczas. Odkręć, powąchaj i ciesz się zastrzykiem energii lub chwilą relaksu.


Aromastick Energy Opinie o produkcie: Inhalator do nosa AromaStick Energy