info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Olejek z trawy cytrynowej eteryczny 30 ml - VIVIO CARE

Olejek z trawy cytrynowej 30 ml

Olejek z trawy cytrynowej eteryczny 30 ml - VIVIO CARE

12,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  duża dostępność

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Olejek Eteryczny z Trawy Cytrynowej 30 ml - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
VIVIO CARE2026-09-29

100% olejek eteryczny z trawy cytrynowej.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Olejek Eteryczny z Trawy Cytrynowej 30 ml - Zastosowanie

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej marki VIVIO to produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego, który pozwala nie tylko na skuteczną pielęgnację, ale także na poprawę samopoczucia. Olejek z trawy cytrynowej powinien stosowany być w niewielkim stężeniu, najlepiej w połączeniu z olejem bazowym. Co ważne, olejek eteryczny z trawy cytrynowej nie powinien dodawany być do gorącej kąpieli, ponieważ może działać na nas w sposób drażniący. A zatem, jak wykorzystać unikalny olejek z trawy cytrynowej w naszej codziennej pielęgnacji? Oto kilka naszych propozycji!

  • Po pierwsze: połącz olejek z trawy cytrynowej VIVIO z Twoim ulubionym kremem, szamponem, odżywką do włosów lub balsamem do ciała, aby w ten sposób wzmocnić ich działanie pielęgnacyjne. Olejek z trawy cytrynowej najlepiej jest stosować w proporcji 10 kropli olejku na 100ml wybranego kosmetyku.
  • Po drugie: Dodaj olejek z trawy cytrynowej do oleju bazowego (np. oleju kokosowego lub migdałowego) w proporcji 3 krople olejku z trawy cytrynowej na 25ml oleju bazowego i wykonaj odprężający masaż ciała, który zapewni Ci uczucie błogiego ukojenia po ciężkim dniu.
  • Po trzecie: Zastosuj olejek z trawy cytrynowej podczas zabiegu aromaterapii przy użyciu specjalnego kominka napełnionego wodą.

UWAGA! W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych po zastosowaniu olejku z trawy cytrynowej, natychmiast zaprzestań jego dalszego użytkowania. Produkt nie powinien stosowany być przez dzieci poniżej 2 roku życia, jak również przez kobiety w ciąży i matki karmiące piersią.

 

Warunki przechowywania: Olejek z trawy cytrynowej marki VIVIO należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych, na przykład w szafce łazienkowej lub w apteczce. Pamiętaj o tym, aby zużyć olejek przed upływem terminu podanego na opakowaniu.

Olejek Eteryczny z Trawy Cytrynowej 30 ml - Opis produktu

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej marki VIVIO to niezastąpiony składnik w kosmetyczce wszystkich miłośników naturalnej pielęgnacji. Okazuje się bowiem, że niniejszy produkt jest w stanie wpływać zbawiennie nie tylko na nasz wygląd, ale także na nasze samopoczucie psychiczne. Badania dowodzą, że systematyczne stosowanie niniejszego produktu nie tylko wzmacnia cebulki włosów, ale także zmniejsza problem łupieżu i nadmiernego przetłuszczania się włosów.

Stosowany na twarz, olejek z trawy cytrynowej wzmacnia działanie kremów oraz środków kosmetycznych przeznaczonych do pielęgnacji skóry tłustej i skłonnej do wyprysków. Dodanie olejku z trawy cytrynowej do balsamów do ciała nie tylko podnosi ich walory zapachowe, ale także wspomaga zwalczanie problemu nadmiernego pocenia się. Ponadto, olejek eteryczny z trawy cytrynowej marki VIVIO działa odstraszająco na komary i inne uciążliwe owady w okresie letnim.

Opinie klientów