info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Olej z pestek winogron dla zdrowia i urody!

olej_winogron Olej z pestek winogron dla zdrowia i urody!

Olej z pestek winogron jest przede wszystkim bardzo zdrowy ale posiada również niezwykłe walory smakowe. Można go stosować też jako kosmetyk do pielęgnacji ciała i włosów. Olej z pestek winogron i tajemnica jego tłoczenia znana była już starożytnym, jednak dopiero niedawno wrócił do łask i zachwycił wszystkich swoimi niezwykłymi właściwościami.

Dla osób, którym zależy na zdrowiu, odkryciem będzie olej z pestek winogron. Dlaczego? Pestki winogron, z których jest tłoczony olej, to prawdziwe kapsułki zdrowia. Olej ten zawiera rzadkie połączenie, mianowicie: przy bardzo wysokim poziomie tłuszczów nienasyconych, olej ten zawiera niezwykle mało tłuszczów nasyconych.

Olej z pestek winogron zawiera kwas linolowy, którego nasz organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Co więcej, zawiera go najwięcej ze wszystkich znanych tłuszczów. Jak “działa” kwas linolenowy? Usuwa z żył tłuszcze nasycone.

Olej z pestek winogron – naturalny kosmetyk?

Zgadza się! Spośród pozostałych olejów wyróżnia się wysoką zawartością witaminy K, która bierze udział w krzepnięciu krwi, zapobiega krwotokom i uszczelnia naczynia krwionośne. Posiada też działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Szczególnie polecany jest dla osób, które mają problemy z pękającymi naczynkami bądź ze skłonnością do zaczerwienienia.

Olej z pestek winogron jest niezwykle bogatym źródłem witaminy E, zwanej witaminą młodości. Dzięki tej właściwości, możemy zachować młodość i piękną skórę na dłuższy czas. To jeden z najmocniejszych antyutleniaczy.

Stosowanie:

 • jako oliwka do ciała (nie pozostawia na skórze tłustego filmu)
 • do masażu
 • do kąpieli
 • w kuchni:
  • do sałatek
  • do smażenia
  • do pieczenia
  • do gotowania

 

Olej z pestek winogron, możesz nabyć w polecanym przez nas sklepie:

cosdlazdrowialogobig Olej z pestek winogron dla zdrowia i urody!

Sprawdź opinie o naszym sklepie