DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy Pomadka ochronna arganowa GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Olej z pestek moreli – nieoceniony w walce ze starzeniem się skóry!

olej-morele-vivio Olej z pestek moreli - nieoceniony w walce ze starzeniem się skóry!

Olej z pestek moreli otrzymywany jest w procesie tłoczenia nasion moreli zwyczajnej. Olej z pestek moreli posiada właściwości wysoce nawilżające i jest bogaty w witaminę E i A oraz rzadko spotykaną witaminę B17. Idealny do skóry wrażliwej, dojrzałej i suchej, a ponadto jest doskonały do masażu.

Jest to delikatny olej, który szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu. Ma jasny, lekko żółty, przezroczysty kolor. Olej z pestek moreli wyróżnia się przyjemnym zapachem. Pachnie morelami i migdałami. Jest doskonałą alternatywą dla oleju arganowego. Można go stosować bezpośrednio na skórę, zarówno suchą jak i wilgotną oraz jako dodatek do kąpieli ze swoim ulubionym płynem lub samodzielnie.

Dzięki zawartości witaminy E, olej z pestek moreli jest doskonały dla skóry starzejącej się i ze skłonnością do zmarszczek. Bardzo dobrze się wchłania. Polecane jest przede wszystkim stosowanie oleju morelowego na lekko zwilżoną skórę.

Może być stosowany do skóry wrażliwej i podrażnionej jak również dla dzieci.

Olej z pestek moreli zastosowanie znalazł również w kuchni jako dodatek do sałatek, deserów, sosów lub do bezpośredniego spożycia, jednak może być spożywany wyłącznie na zimno – winnym wypadku traci swoje cenne właściwości. Zawarta w oleju witamina A wspomaga proces widzenia.

Olej z pestek moreli możesz nabyć w sklepie:

cosdlazdrowialogobig Olej z pestek moreli - nieoceniony w walce ze starzeniem się skóry!

Sprawdź opinie o naszym sklepie