DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Okulary blokujace światło niebieskie - OwlEye

%Okulary blokujace światło niebieskie OwlEYE

Okulary blokujace światło niebieskie - OwlEye

Cena regularna: 200,00 zł
195,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 195,00 zł
Cena za 1KG / 1L: 975,00 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 19 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni

Okulary zmierzch3 OwlEYE - skład

MARKA
OwlEye

Okulary zmierzch3 OwlEYE - Opis produktu

Spędzasz czas przed ekranem telefonu lub komputera? Źle sypiasz i brakuje Ci energii? Masz problemy z koncentracją i motywacją?

Jeżeli tak to Twoje oczy narażone są na sztuczne światło niebieskie, które uszkadza wzrok i doprowadza do zaćmy. Nosząc regularnie okulary blokujące światło niebieskie ten efekt nie wystąpi.

Sztuczne światło niebieskie powoduje problemy ze snem pogarszając regenerację mózgu i samopoczucie następnego dnia. Nosząc okulary blokujące światło niebieskie to może się zmienić i pomagając Ci dobrze się wyspać i zregenerować.

Przez ciągły kontakt ze światłem niebieskim wszystko Cię rozprasza, ciężko się skoncentrować i brakuje Ci motywacji do działania. Dzięki okularom blokującym światło niebieskie koncentracja oraz motywacja powrócą!

Mózg człowieka ewolucyjnie nie zdążył przyzwyczaić się do światła niebieskiego, które jest emitowane przez telefony, ekrany monitorów, telewizory, LED’y oraz oświetlenie. To właśnie przez to nasz umysł wieczorem nie zdaje sobie sprawy z tego, że powinien się wyciszać i przygotowywać do snu. To prowadzi do mniej efektywnego funkcjonowania mózgu i słabej regeneracji, co w perspektywie lat może mieć nieodwracalne skutki.

Dlatego po zachodzie słońca ubieraj okulary blokujące niebieskie światło OwlEYE ZMIERZCH III i chroń oczy, śpij lepiej i pomóż swojej koncentracji!

Okulary blokujące światło niebieskie OwlEYE to filtr soczewkowy oprawiony w ramki okularów Jego zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem sztucznego światła – w szczególności LED. Soczewki zostały wykonane w taki sposób by blokowały i pochłaniały światło niebieskie i zielone.

Okulary OwlEYE to filtr soczewkowy oprawiony w ramki okularów, jego zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem sztucznego światła – w szczególności LED. Soczewki zostały wykonane w taki sposób by blokowały i pochłaniały światło niebieskie i zielone.

Dane techniczne:

Szerokość od przodu 14 cm, wysokość 4,3 cm, długość zausznika 14,5 cm

Model ZMIERZCH III w stosunku do ZMIERZCH I i II posiada większą soczewkę.

Technologia użyta do wyprodukowanie soczewek Blocker OwlEYE modelu: ZMIERZCH III gwarantuje blokowanie światła niebieskiego na poziomie 100%.

Soczewki Blocker OwlEYE wykonane są z lekkiego, szkła organicznego CR 39, pokrytego specjalnie utwardzaną powloką, chroniącą ją przed zadrapaniami.

Ramka okularów Blocker OwlEYE wykonana jest z materiału kompozytowego znanego jako GRILAMID TR-90.

GRILAMID TR 90 jest wysokiej jakości odmiana nylonu, dzięki temu wyborowi materiału – okulary Blocker OwlEYE są wygodnie, wytrzymałe na uderzenia, elastyczne, ultra lekkie – ważą tylko tylko 15 g.

Okulary OwlEYE ZMIERZCH III wyróżnia wysoka jakość - zarówno oprawki jak i szkła okularów z filtrem światła niebieskiego zostały starannie wykonane z najwyższej jakości surowców, a zastosowana technologia umożliwia blokowanie najbardziej szkodliwego zakresu sztucznego światła.

Opinie klientów