Criorectum lek na hemoroidy, opinie, właściwości
Criorectum lek na hemoroidy, opinie, właściwości
Criorectum lek na hemoroidy, opinie, właściwości

Criorectum - aplikator krioterapeutyczny wielokrotnego użytku - PHU MARSYLKA

PRODUCENTPHU MARSYLKA
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
4 pkt

49,80 zł

RABAT - 16%

59,00 zł

-16

30 dni na zwrot

Opis

CRIORECTUM to aplikator krioterapeutyczny, do stosowania w leczeniu hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych. Jest to aplikator wielokrotnego użytku. 

Czy wiesz, że około 50% dorosłej populacji cierpi na hemoroidy?

CRIORECTUM jest naturalny i w 100% bezpieczny. Skuteczny w każdym stadium zaawansowania choroby. Aplikacja sztyftu nie jest bolesna. Aplikator nie powoduje żadnych działań niepożądanych, reakcji alergicznych, ani interakcji z innymi lekami. 

Na czym polega działanie sztyftu Criorectum?

Opiera się na stosowanej już od wielu lat krioterapii miejscowej. W domowych warunkach, dzięki temu, iż sztyft umieszczasz w zamrażarce, uzyskujesz niską temperaturę, a bezpośrednia aplikacja do kanału odbytu i jego okolic, kontrolowanego zimna, powoduje ustąpienie dolegliwości hemoroidalnych: pieczenia, krwawienia, świądu oraz bólu. Aplikacja nie powoduje żadnych powikłań, jest naturalna i bezpieczna dla organizmu. 

Sztyft należy aplikować samodzielnie, nie potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Aplikacja jest bezbolesna. Pozytywne działanie utrzymuje się  do momentu osiągnięcia przez sztyft temperatury ciała. 

 


Wartości odżywcze / Skład

Opakowanie zawiera: Criorectum - sztyft krioterapeutyczny wielokrotnego użytku oraz lubrykant, który ułatwia aplikację sztyftu.


Zastosowanie

1. Sztyft powinien być przechowywany w zamrażarce w pozycji pionowej przez minimum 2 godziny przed użyciem.

2. Każda aplikacja sztyftu powinna być poprzedzona posmarowaniem go lubrykantem. 

3. Sztyft aplikujemy leżąc na boku, doodbytniczo. Głębokość aplikacji wyznaczany jest przez ogranicznik, natomiast czas aplikacji to minimum 8 minut.

4. Po upływie wyznaczonego czasy, wuciągamy delikatnie sztyft krioterapeutyczxny i myjemy go dokładnie ciepłą wodą z mydłem. Później należy go osuszyć, przetrzeć środkiem dezynfekującym i umieścić w zamrażalniku.

Uwaga! Ze względów higienicznych, należy przechowywać sztyft w załączonym pojemniku.

Sztyft krioterapeutyczny Criorectum powinno się aplikować minimum dwa razy dziennie, przez okres minimum 2 tygodni. W momencie ustąpienia objawów chorobowych, sztyft powinien być stosowany profilaktycznie - raz na tydzień.


Przeciwwskazania

Criorectum zachowuje swoje właściwości przez 6 miesięcy, od momentu pierwszego zamrożenia. Po tym czasie, zaleca się wymianę sztyftu na nowy.Opinie o produkcie: Criorectum - aplikator krioterapeutyczny wielokrotnego użytku

T
terzbig
Zweryfikowany recenzent
5 star rating
14/07/16
Criorectum
Review by terzbig on 14 Jul 2016 review stating Criorectum
Kilka dni użytkowania i ogromna ulga!!! Super sklep i produkt. Polecam!