DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Baton RAW FIT kokos, kakao GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Ocet herbaciany kombucha 250ml - Bieszczadzka Spiżarnia

Ocet herbaciany kombucha 250ml Bieszczadzka Sp.

Ocet herbaciany kombucha 250ml - Bieszczadzka Spiżarnia

34,90 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 3 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni

Ocet herbaciany kombucha 250ml - skład

Ocet herbaciany kombucha – 100%.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Ocet herbaciany kombucha 250ml - Zastosowanie

Ocet herbaciany kombucha możemy zastosować w naszej kuchni na wiele różnych sposobów. Warto dodawać go do gorących zup, jak również chłodników. Świetnie sprawdzi się podczas przyrządzania marynaty do mięs, a także tofu. Dodatkowo, ocet herbaciany kombucha stanowi idealny dressing do sałatek pełnych warzyw. Co ciekawe, dzięki swojemu wyjątkowemu smakowi, niniejszy produkt można zastosować podczas przygotowywania orzeźwiającego napoju. Wystarczy kilka kostek kruszonego lodu, naturalny sok malinowy oraz kilka kropelek octu herbacianego kombucha, aby cieszyć się błogim uczuciem orzeźwienia nawet w najbardziej upalny dzień.

 

Warunki przechowywania: Ocet herbaciany kombucha warto przechowywać w suchym, chłodnym i wolnym od bezpośredniego działania promieni słonecznych miejscu (np. w domowej spiżarni, lodówce lub w szafce kuchennej).Co ciekawe, ocet herbaciany kombucha nie posiada terminu ważności. Czas przechowywania wpływa jedynie na wzmocnienie jego walorów smakowych (podobnie jak w przypadku wina).

Ocet herbaciany kombucha 250ml - Opis produktu

Ocet herbaciany kombucha to absolutnie wyjątkowy produkt na rynku spożywczym. Podstawowy surowiec, który wykorzystywany jest w procesie jego produkcji,stanowi kombucha pochodząca z najdelikatniejszych odmian czarnej herbaty na świecie. Niniejszy ocet herbaciany nie został poddany procesom pasteryzacji, dzięki temu znajdziemy w nim cenne kultury bakterii oraz drożdży. Co więcej, niniejszy produkt jest także źródłem kwasu glukonowego - na szeroką skalę wykorzystywanego w przemyśle farmaceutycznym, między innymi podczas produkcji środków wspomagających leczenie alergii.

Ocet herbaciany kombucha wyróżnia się unikalnym smakiem i aromatem, który już po odkręceniu butelki rozpieszcza nasze zmysły. Dlatego też, już dziś warto wprowadzić go do zrównoważonej diety.

Opinie klientów