TYLKO DZIŚ! NAWET -40ZŁ NA ZAKUPY    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Ostrzałka do noży- Iso Trade
Ostrzałka do noży- Iso Trade
Ostrzałka do noży- Iso Trade
Ostrzałka do noży- Iso Trade

Ostrzałka do noży trzystopniowa

17,50 zł
  dostępne: 8 szt.

Ostrzałka do noży Opis

Trzystopniowa ostrzałka do noży to rozwiązanie, które pomoże utzrymać wszystkie kuchenne noże w gotowości do gotowania. Ręczna ostrzałka do noży jest prosta w obsłudze, a przy tym bardzo szybko i skutecznie ostrzy każdego rodzaju ostrza. 

 

Ręczna ostrzałka do noży to 3 gniazda, które posiadają różne funkcje ostrzące. Każde z nich ma kształt litery V, co zwiększa efektywność tego narzędzia. Z pomocą trzystopniowej ostrzałki do noży bez problemu naostrzyć można nawet najbardziej tępe noże. Pierwszy etap ostrzenia polega na wstępnym ostrzeniu noża. W kolejnym etapie ostrze jest precyzyjnie wygładzane, by na koniec zostać bardzo dokładnie wypolerowane.

 

W osełce do noży 3w1 znajduje się bardzowygodny, ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu trzystopniowa ostrzałka do noży perfekcyjnie leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej podczas ostrzenia. Ergonomiczny uchwyt nie tylko zwiększa komfort pracy, ale również podnosi jej bezpieczeństwo. Osełka do noży 3w1 posiada obudowę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na zabrudzenia.

 

SPECYFIKACJA

  • wymiary (dł/szer/wys): 21,5/5/6cm
  • waga: 150g
  • waga z opakowaniem: 185g

DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt