PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Naturalny zapach lawendy 5ml - MIRA

Naturalny zapach lawendy 5ml mira

Naturalny zapach lawendy 5ml - MIRA

15,90 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

KRAJ POCHODZENIAMARKA
PolskaMIRA

Naturalny zapach lawendy 5ml mira - Skład

SKŁAD: Lavandula Angustifolia Oil, Isopropylideneglycerol, Benzophenone, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol, Butylated hydroxytoluene


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Naturalny zapach lawendy 5ml mira - Zastosowanie

SPOSÓB UŻYCIA: odkręcić drewnianą nakrętkę, wyjąć zabezpieczenie i ponownie zakręcić produkt. Podczas pierwszego użycia odchylić słoiczek na kilka sekund tak, aby nasączyć drewnianą nakrętkę. Czynność powtarzać co jakiś czas wedle własnych upodobań, dla uzyskania odpowiedniego natężenia aromatu. Sprawdzać co jakiś czas dokręcenie słoiczka. Nie stosować na skórę. Produkt może powodować występowanie reakcji alergicznej. Co jakiś czas wstrząsnąć słoiczkiem. Osad stanowi część składową płynu.

Naturalny zapach lawendy 5ml mira - Opis produktu

Aromaterapia to wykorzystywanie materiałów roślinnych i aromatycznych olejów roślinnych, w tym olejków eterycznych do poprawy psychicznego lub fizycznego samopoczucia. Często stosowana w medycynie naturalnej.

Naturalny zapach od Mira to olejek eteryczny otrzymany ze skórki bergamotki zamknięty w pięknej szklana buteleczce zamkniętej eleganckim drewnianym korkiem ze sznureczkiem. Drewniany korek nasączony jest wspaniałym owocowym aromatem dzięki czemu, zapach uwalniany jest stopniowo i starcza na dłuższy czas.

Naturalny olejek eteryczny z lawendy, oprócz wspaniałego zapachu, wykazuje także właściwości aromaterapeutyczne. Działa on uspokajająco i łagodzi skutki zmęczenia. Dodatkowo, wykazuje działanie antydepresyjne i pomaga podczas bezsenności.

Świetnie sprawdzi się w samochodzie, biurze i w domu. Olejek nie tylko poprawia nastrój, ale ze względu na elegancki wygląd opakowania będzie również doskonałym akcentem dekoracyjnym. Naturalne zapachy od Mira także doskonały pomysł na prezent. Sprawdź również zapach cytryny i bergamotki dostępne w naszym sklepie.