ZDROWY TYDZIEŃ! -10% Z KODEM: ZDROWIE    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
-20%NATURALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI DIY - EBOOK
NATURALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI DIY - EBOOK

NATURALNE ŚRODKI CZYSTOŚCI DIY - EBOOK

24,99 zł19,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
  dostępne: 0 szt.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Zastosowanie

SPRAWDŹ PRZYKŁADOWĄ STRONĘ

 

KUPUJĄC TEGO EBOOKA ZYSKUJESZ DOSTĘP DO 18 UNIKALNYCH PRZEPISÓW NA PROSTE WYKONANIE NATURALNYCH I BEZPIECZNYCH ŚRODKÓW CZYSTOŚCI!


Opis

Czy wiesz, że najbardziej popularne środki do utrzymania czystości w domu niosą ze sobą liczne zagrożenia?

 

Badania naukowe dowodzą, że opary produktów czyszczących mogą wywołać astmę u zdrowych ludzi. Ponadto, istnienie coraz więcej dowodów wiążących częste korzystanie z różnych środków czystości z rozwojem astmy oraz innymi problemami z oddychaniem.

 

Środki czystości mogą zawierać rakotwórcze zanieczyszczenia tj. 1,4-dioksan. Niezależne testy wykryły obecność 1,4-dioksanu w licznych preparatach czyszczących.

Z badań przeprowadzonych przez Departament Zdrowia USA wynika, że dzieci kobiet wykonujących w ciąży prace domowe przy pomocy chemii domowej mają podwyższone ryzyko wystąpienia wad wrodzonych.

 

Niektóre środki czystości mogą powodować podrażnienia skóry i dróg oddechowych oraz liczne alergie, a także poważne poparzenia i zatrucia.

Pomimo zidentyfikowanego negatywnego wpływu na Nasze zdrowie, etykiety produktów czyszczących nie zawierają wystarczających informacji na temat toksyczności zawartych w nich składników. Przez co mamy ograniczoną możliwość podejmowania świadomych decyzji dotyczących wyboru bezpiecznego dla zdrowia produktu.

 

Zalety samodzielnego przygotowywania środków czystości:

 

  • Czysta ekonomia - z podanego zestawu naturalnych środków chemicznych przygotujesz znacznie więcej środków domowej roboty, które wystarczą Ci na dłuższy okres niż te sklepowe,
  • Czysty dom - wiele z nich wykazuje lepsze właściwości czyszczące niż najbardziej znane sklepowe środki żrące, a niesamowite olejki eteryczne zapewnią świeży zapach w Twoim domu zdecydowanie dłużej,
  • Czyste środowisko - większość naturalnych środków jest biodegradowalna i nieszkodliwa dla środowiska, a dodatkowo ograniczysz ilość plastikowych odpadów - zwróć uwagę ile masz plastikowych butelek po tych środkach!!!

Czy naturalne środki czystości są skuteczne i bezpieczne??
Będziesz zaskoczony, bo wiele z nich wykazuje lepsze właściwości i mają wyższą skuteczność od tych sklepowych.

 

Sklepowe środki czyszczące składają się głównie z wody, komponentów chemicznych i substancji. W przypadku naturalnych środków czystości będziesz zaskoczony, bo wiele z nich używasz w swojej kuchni doprawiając sałatkę lub przygotowując ciasteczka!!! :) Ale jak przy każdych substancjach i ich łączeniu (w warunkach domowych) trzeba zachować ostrożność.