info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Naczynie do roztapiania czekolady 400ml - Tadar

%Naczynie do roztapiania czekolady 400ml TADAR

Naczynie do roztapiania czekolady 400ml - Tadar

Cena regularna: 26,99 zł
22,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

MARKA
Tadar

Naczynie do roztapiania czekolady - Opis produktu

Czekolada to wyjątkowy deser. Uwielbiają ją wszyscy – starsi i młodsi. Jej kremowa konsystencja i ogromny wybór dodatków sprawiają, że jest to jeden z najbardziej popularnych produktów spożywczych. Jednym z ciekawszych sposobów na jej wykorzystanie jest roztapianie. W takiej płynnej formie można w niej maczać owoce, polewać nią ciasta i ciasteczka i wykorzystywać na jeszcze wiele sposobów.

Jednak roztapianie czekolady w domu wymaga użycia uciążliwej kąpieli wodnej albo posiadania specjalnego przyrządu. Naczynie do roztapiania czekolady Tadar jest nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Dzięki temu kakaowy specjał z pewnością się nie przypali i będzie miał nadal swoją jedwabistą konsystencję.

Ma on formę wygodnego tygielka z dwoma wylewkami idealnymi do precyzyjnego dozowania płynnej czekolady. Długa rączka zapobiega poparzeniom. Dodatkowo stal nierdzewna, z której wykonane jest naczynie, dobrze rozprowadza ciepło, dlatego czekolada roztapia się bardzo szybko. Jest to więc nieoceniona pomoc kuchenna. Pojemność 400 mililitrów umożliwia przygotowanie w jednym czasie naprawdę sporej porcji płynnej czekolady. Naczynie jest na tyle ładne, że można je nawet postawić na stole, aby goście sami nabierali czekoladę na owoce albo kruche paluszki. Nie może go zabraknąć w twojej kuchni.

Wysokość: 6 cm;

Długość: 26 cm;

Szerokość: 14.5 cm;

Waga netto: 155 g.