info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Mydło Marsylskie z Kawą - 100g - FOUFOUR

Mydło marsylskie 100g z kawą

Mydło Marsylskie z Kawą - 100g - FOUFOUR

9,99 zł

Produkt niedostępny

Mydło Marsylskie z Kawą - Skład

Sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua, coffee arabica seed powder, palm kernel acid, sodium chloride, glycerin, illite, butyrospermum parkii, butter*, tetrasodium EDTA, tetrasodium editronate.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Mydło Marsylskie z Kawą - Zastosowanie

Mydło marsylskie z kawą dostępne w sklepie cosdlazdrowia.pl przeznaczone jest do pielęgnacji skóry ciała oraz twarzy. Niniejszy produkt jest niezwykle łatwy i przyjemny w zastosowaniu. Wystarczy wmasować go delikatnie w zwilżoną skórę przy pomocy okrężnych ruchów, a następnie spłukać pod strumieniem chłodnej wody. Zgodnie ze wskazaniami producenta, mydła marsylskiego z kawą nie powinniśmy stosować częściej niż dwa razy w tygodniu.

UWAGA! W przypadku wystąpienia jakichkolwiek podrażnień, należy natychmiast zaprzestać jego dalszego stosowania.

 

Warunki przechowywania: Mydło marsylskie z kawą dostępne w sklepie cosdlazdrowia.pl należy przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, poza zasięgiem dzieci. Zgodnie ze wskazaniami producenta, produkt powinniśmy zużyć w ciągu 12 miesięcy od jego otwarcia.

Mydło Marsylskie z Kawą - Opis produktu

Mydło marsylskie z dodatkiem kawy, dostępne w naszym sklepie online, to produkt o właściwościach myjących oraz peelingujących. Jego systematyczne stosowanie pozwala na skuteczne usunięcie martwego naskórka, bez obaw o naruszenie bariery hydrolipidowej skóry. Mydło marsylskie z kawą poprawia mikrokrążenie oraz jędrność skóry, a ponadto przyczynia się do stymulacji procesów regeneracji naskórka.