PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Miód pszczeli malinowy 1kg H&H - Prywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer

(1)
Miód pszczeli malinowy 1kg H&H

Miód pszczeli malinowy 1kg H&H - Prywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer

(1)

52,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 5 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 2 szt.
KRAJ POCHODZENIAMARKADATA WAŻNOŚCI
PolskaPrywatna Pasieka Jerzy & Adrian Hammer2025-12-31

Miód pszczeli malinowy 1kg H&H - Skład

SKŁAD: 100% miód malinowy


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Miód pszczeli malinowy 1kg H&H - Zastosowanie

Miód malinowy możemy stosować w naszej kuchni na wiele różnych sposobów. Stanowi on doskonały dodatek do rozgrzewającej herbaty, domowych lodów oraz koktajli owocowych. Doskonały dodatek do pieczywa, owsianki i musli. Może być składnikiem dressingów i marynat. Uwielbiany przez dzieci.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać na półce w temperaturze pokojowej, chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Miód pszczeli malinowy 1kg H&H - Opis produktu

Miód malinowy pozyskiwany jest w Pasiece H&H - Pasieka Jerzy & Adrian Hammer. Trudno o lepszy dom dla pszczół.

Miód malinowy ma łagodny słodki smak, delikatny aromat malin oraz złocistą barwę. Po krystalizacji staje się kremowy i jaśnieje.

Miód malinowy jest uwielbiany wśród dzieci, dzięki czemu już dla najmłodszych może stać się zamiennikiem pospolitego cukru. Przede wszystkim sięgnąć po ten miód powinny osoby z miażdżycą, schorzeniami górnych dróg oddechowych oraz z problemami żołądkowymi.

Najczęściej stosuje się go podczas przeziębienia i chorobach górnych dróg oddechowych. Głównie ze względu na jego działanie rozgrzewające, przeciwgorączkowe i napotne. Wzmacnia on także naszą odporność. Wspomaga również pracę mięśnia sercowego. Miód malinowy zawiera cukry proste, które są bardzo dobrze przyswajane przez nasz organizm. To sprawia, że stanowią one odpowiednią dawkę energii, dlatego spożywanie nektaru z malin jest szczególnie polecane dla osób, które ciężko pracują fizycznie bądź umysłowo. Miód z malin jest bogaty w składniki odżywcze, minerały, witaminy. Powoduje to że wpłynie on doskonale na nasze zdrowie i kondycję.