info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Mieszanka wigilijna owoców suszonych 250g - DeliFOOD

Mieszanka owoców suszonych 250g

Mieszanka wigilijna owoców suszonych 250g - DeliFOOD

10,49 zł
Cena za 1KG / 1L: 41,96 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 1 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

- skład

KRAJ POCHODZENIAMARKA
PolskaDeliFOOD

Skład: Owoce wędzone w zmiennych proporcjach: śliwka wędzona (śliwka z pestką, substancja konserwująca: sorbinian potasu), jabłko wędzone, gruszka wędzona (gruszka, substancja konserwująca: sorbinian potasu), jabłko suszone (jabłko, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu)

Produkt może zawierać: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Opis produktu

- tradycyjny susz wigilijny
- niezbędny do wigilijnego kompotu i innych świątecznych potraw
- wyjątkowo aromatyczny

Aromatyczny kompot z suszu to typowo bożonarodzeniowa potrawa, choć ze względu na właściwości powinien być spożywany nie tylko od święta. Suszone owoce to prawdziwa skarbnica cennych składników odżywczych. W ich składzie znajdziemy m.in. duże ilości poprawiającego pracę mózgu potasu, ważne dla układu krwionośnego żelazo oraz regulującą aktywność wielu enzymów miedź. Jednak jego największą zaletą jest wysoka zawartość błonnika pokarmowego mającego zbawienny wpływ na przeciążony świątecznymi potrawami układ pokarmowy.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Opinie klientów