PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Masło ghee czosnkowe 220ml Palce Lizać - PALCE LIZAĆ

Masło ghee czosnkowe 220ml Palce Lizać

Masło ghee czosnkowe 220ml Palce Lizać - PALCE LIZAĆ

24,39 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

Masło Ghee czosnkowe 220ml-Palce Lizać - Skład

Skład: Tłuszcz mleczny, naturalny aromat z czosnku.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100ml

Wartość energetyczna –3675kJ / 894kcal;

Tłuszcze – 1,1g, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 60g, nienasycone kwasy tłuszczowe 39,5g;

Węglowodany–0g, w tym cukry 0g;

Błonnik – 0g;

Białko –0g;

Minerały – 0,5g.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Masło Ghee czosnkowe 220ml-Palce Lizać - Zastosowanie

Masło Ghee o wyrazistym czosnkowym smaku, to produkt, który możemy wykorzystać w naszej kuchni na wiele różnych sposobów. Po pierwsze, warto smarować nim kanapki na bazie pieczywa pełnoziarnistego, z dodatkiem wysokiej jakości serów oraz świeżych warzyw. Po drugie, masło Ghee czosnkowe można wykorzystać podczas duszenia mięs. Po trzecie, niniejszy produkt jest niezastąpiony w czasie pieczenia świeżych ryb morskich, które stanowią niezrównane źródło witamin oraz niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponadto, produkt marki Palce Lizać warto wykorzystać podczas smażenia. Niniejsze masło jest odporne na działanie wysokiej temperatury i nie spala się nawet przy 260oC.

Warunki przechowywania:Masło Ghee o smaku czosnkowym najlepiej przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych, które mogą wpłynąć na jakość oraz zdatność do spożycia produktu. Po otwarciu słoika z masłem, wskazane jest przechowywanie w lodówce i spożycie zawartości w ciągu najbliższych 30 dni.

Masło Ghee czosnkowe 220ml-Palce Lizać - Opis produktu

Masło Ghee to produkt najwyższej jakości, stanowiący źródło 100% tłuszczu mlecznego. Niniejszy produkt powstaje na drodze długotrwałego procesu klarowania, który trwa od 7 do nawet 8 godzin. Masło Ghee wyprodukowane przez markę Palce Lizać to produkt najwyższej jakości, który powstaje w zgodzie z tradycyjnymi metodami. Oznacza to, iż nie znajdziesz w nim zbędnych składników, takich jak: konserwanty, sztuczne zagęstniki, czy barwniki. Choć niewielu z nas zdaje sobie z tego sprawę, masło Ghee na szeroką skalę wykorzystywane jest także w medycynie naturalnej, jak również kosmetologii. Wszystko to za sprawą zawartych w nim witamin, które sprzyjają poprawie funkcjonowania naszego organizmu. W maśle Ghee o smaku czosnkowym znajdziemy między innymi:

  • Witaminę A – która dba o piękny kolor naszej skóry oraz zdrowie oczu;
  • Witaminę D – przyczyniającą się między innymi do wsparcia układu kostnego i immunologicznego;
  • Witaminę E – uznawaną za silny przeciwutleniacz wpływający na spowolnienie procesu starzenia się organizmu;
  • Witaminę K – niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego.

Masło Ghee to unikalny produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w kuchni każdego z nas. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zamów je już dziś!