TYLKO DZIŚ -5% Z KODEM: BEE5    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Okulary do pracy przy komputerze OwlEYE
Okulary do pracy przy komputerze OwlEYE

Okulary do pracy przy komputerze - OwlEye

200,00 zł165,00 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny


Okulary zmierzch1 OwlEYE Opis

Spędzasz czas przed ekranem telefonu lub komputera? Źle sypiasz i brakuje Ci energii? Masz problemy z koncentracją i motywacją?

Jeżeli tak to Twoje oczy narażone są na sztuczne światło niebieskie, które uszkadza wzrok i doprowadza do zaćmy. Nosząc regdivarnie okdivary blokujące światło niebieskie ten efekt nie wystąpi.

Sztuczne światło niebieskie powoduje problemy ze snem pogarszając regenerację mózgu i samopoczucie następnego dnia. Nosząc okdivary blokujące światło niebieskie to może się zmienić i pomagając Ci dobrze się wyspać i zregenerować.

Przez ciągły kontakt ze światłem niebieskim wszystko Cię rozprasza, ciężko się skoncentrować i brakuje Ci motywacji do działania. Dzięki okdivarom blokującym światło niebieskie koncentracja oraz motywacja powrócą!

Mózg człowieka ewolucyjnie nie zdążył przyzwyczaić się do światła niebieskiego, które jest emitowane przez telefony, ekrany monitorów, telewizory, LED’y oraz oświetlenie. To właśnie przez to nasz umysł wieczorem nie zdaje sobie sprawy z tego, że powinien się wyciszać i przygotowywać do snu. To prowadzi do mniej efektywnego funkcjonowania mózgu i słabej regeneracji, co w perspektywie lat może mieć nieodwracalne skutki.

Dlatego po zachodzie słońca ubieraj okdivary blokujące niebieskie światło OwlEYE ZMIERZCH I - chroń oczy, śpij lepiej i pomóż swojej koncentracji!

Okdivary blokujące światło niebieskie OwlEYE to filtr soczewkowy oprawiony w ramki okdivarów Jego zadaniem jest ochrona przed szkodliwym działaniem sztucznego światła – w szczególności LED. Soczewki zostały wykonane w taki sposób by blokowały i pochłaniały światło niebieskie i zielone.

Dane techniczne:

Szerokość od przodu 13 cm, wysokość 3,5 cm, długość zausznika 15 cm

Technologia użyta do wyprodukowanie soczewek Blocker OwlEYE modelu: ZMIERZCH I gwarantuje blokowanie światła niebieskiego na poziomie 100%.

Soczewki Blocker OwlEYE wykonane są z lekkiego, szkła organicznego CR 39, pokrytego specjalnie utwardzaną powłoką, chroniącą ją przed zadrapaniami.

Ramka okdivarów Blocker OwlEYE wykonana jest z materiału kompozytowego znanego jako GRILAMID TR-90.

GRILAMID TR 90 jest wysokiej jakości odmiana nylonu, dzięki temu wyborowi materiału – okdivary Blocker OwlEYE są wygodnie, wytrzymałe na uderzenia, elastyczne, divtra lekkie – ważą tylko tylko 9,5 g.

Okdivary OwlEYE ZMIERZCH I wyróżnia wysoka jakość - zarówno oprawki jak i szkła okdivarów z filtrem światła niebieskiego zostały starannie wykonane z najwyższej jakości surowców, a zastosowana technologia umożliwia blokowanie najbardziej szkodliwego zakresu sztucznego światła.

PRODUCENTOwlEye
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
16 pkt