info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Maść Żywokostowa z propolisem 300ml - Gabinet Promocji Zdrowia

%Maść Żywokostowa z propolisem 300ml

Maść Żywokostowa z propolisem 300ml - Gabinet Promocji Zdrowia

Cena regularna: 69,00 zł
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 65,00 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 6 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

- skład

KRAJ POCHODZENIAMARKA
PolskaGabinet Promocji Zdrowia

Symphytum Officinale, Propolis Cera, Eucerinum Anhydricum, Vaselinum Album


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

2-3 razy dziennie nakładać na skórę.

Przy złamaniach, zwichnięciach, urazach łękotki używana na przemian z maścią propolisową— przyspiesza gojenie i zrastanie się kości.

Stany zapalne kaletki maziowej (torebki stawowej) na przemian z propolisową- pozwala nawet uratować łękotkę przed operacją, likwiduje stan zapalny, regeneruje ścięgna kolana - po około 2 tygodniach kolano wraca do normy.

Stany reumatyczne, artretyzm, gościec - duża i większa sprawność kości zapobiega dużym zwyrodnieniom - łączyć z propolisem na przemian.

Żylaki, owrzodzenia żylakowe - wzmacnia "pergaminową" skórę, Która jest słaba przy żylakach i z czasem może pękać, powodując rany. Jeśli już są szybko goi - na noc smarować, lekko zawijać, w dzień smarować i jak najwięcej chodzić bez zawijania - dużo szybciej goją się rany.

Rany i skaleczenia goją się tak szybko, że należy dokładnie oczyścić ranę, bo może zarosnąć z brudem wtedy może ropieć.

Działa ściągająco - dłuższe stosowanie co wieczór na twarz (maść ma składniki jak krem) ściąga zmarszczki, likwiduje pękające naczyńka itp.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Maść trzymać w lodówce. Nie zawiera środków konserwujących, ważność 3 miesiące. 

- Opis produktu

Maść żywokostowa z propolisem została stworzona na bazie naturalnych składników i bez środków konserwujących. Żywokost i propolis w stężeniu 20% połączone są w proporcji 2:1. Jak sama nazwa mówi “Symphytum officinale” odżywia kości i w tym celu była stosowana w medycynie ludowej od wielu lat.

Ma wiele zastosowań. Przyspiesza gojenie i zrastanie się kości dlatego polecana jest przy złamaniach zwichnięciach, urazach łękotki używana na przemian z maścią propolisową. Polecana również przy zapaleniu kaletki maziowej, w stanach reumatycznych, artretyzmie, gośćcu.

Opinie klientów