PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Lampa solna JONIZATOR 5-7 kg

Lampa solna JONIZATOR 5-7 kg

Lampa solna JONIZATOR 5-7 kg

62,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 6 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 81 szt.

Lampa solna, jonizator - Opis produktu

Lampy solne, dzięki delikatnemu światłu sprawdzą się w terapii kolorami a także podczas  codziennej higieny snu, co pozytywnie wpłynie na jego jakość. Oprócz funkcji dekoracyjnej, lampa będzie stanowiła naturalny jonizator w pomieszczeniach, gdzie znajduje się komputer lub telewizor. Wykonane z kryształu soli lampy efektywnie podnoszą poziom jonów ujemnych w pomieszczeniu. Efekt jonizacji w lampach solnych wpływa na jakość powietrza i samopoczucie. Żarówka ogrzewająca lampę od wewnątrz będzie dodatkowo potęgowała efekt jonizacji. Ciepłe światło sprawdzi się idealnie podczas medytacji i odpoczynku.

Zamawiając lampę solną otrzymujesz:

  • bryłę soli himalajskiej o nieregularnym kształcie na drewnianej podstawce
  • kabel elektryczny o długości ok 150 cm 250 V
  • żarówka E14 - 230 V

Sposób czyszczenia: 

Lampę odłącz od zasilania i przetrzyj wilgotną ściereczką. Wnętrze lampy najlepiej czyścić na sucho. Lamp solnych nie należy namaczać ani myć pod bieżącą wodą!

 

Uwagi i przechowywanie:

Lampę solną przechowuj w suchym miejscu. Sól posiada właściwości higroskopijne, przechowywanie w chłodnym i wilgotnym miejscu będzie skutkowało absorbowaniem i skraplaniem wody. Nie zaleca się przechowywania i korzystania z lampy w łazience. Produkt naturalny - kształt i kolor mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu.