info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
-10%Zestaw szczypiec plastikowych 3 szt. TADAR
Zestaw szczypiec plastikowych 3 szt. TADAR

Zestaw szczypiec plastikowych 3 szt. TADAR

9,99 zł8,99 zł

Produkt niedostępny


Zestaw szczypiec Opis

Zestawu 3 szczypiec plastikowych po prostu nie może zabraknąć w twojej kuchni. Dzięki nim z łatwością przewrócisz na drugą stronę na patelni placki, omlet, warzywa albo mięso. Szczypce są minimalistyczne, mają prostą budowę, przez co są niezawodne – nie ma się w nich co zepsuć.

 

Odporne tworzywo sztuczne, z którego są wykonane, jest dopuszczone do kontaktu z żywnością. Poza tym nie stopi się od gorącego jedzenia. Po użyciu łatwo i higienicznie umyjesz je ręcznie albo w zmywarce – bez uciążliwego szorowania.

 

Trzy rozmiary szczypiec plastikowych pozwalają używać ich do różnorodnych potraw, nawet do dekorowania gotowych dań na talerzu. Czarna, prosta konstrukcja jest bardzo estetyczna i pasuje do każdej kuchni.

 

Mocny chwyt nie pozwoli wymknąć się żadnemu kawałkowi jedzenia i zabezpieczy cię przed oparzeniem się rozgrzanym tłuszczem. Ten sprzęt to twój niezbędny pomocnik. Czasami takiej najprostszej rzeczy brakuje najbardziej – szczypce ułatwią i przyśpieszą gotowanie, a ty zyskasz czas na inne sprawy.

 

DARMOWA DOSTAWA od 299zł