PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Krem ze śluzem ślimaka dla kobiet 50g - MIRA

(1)
Krem ze śluzem ślimaka dla kobiet 50g mira

Krem ze śluzem ślimaka dla kobiet 50g - MIRA

(1)

42,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 4 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

KRAJ POCHODZENIAMARKA
PolskaMIRA

Krem ze śluzem ślimaka dla kobiet 50g mira - Skład

SKŁAD: Woda, nierafinowane masło kokosowe, ekologiczny emulgator, gliceryna roślinna, filtrowany śluz ślimaka, ekologiczny konserwant


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Krem ze śluzem ślimaka dla kobiet 50g mira - Zastosowanie

Krem idealny do codziennej pielęgnacji twarzy, na dzień i na noc, dla każdego typu cery. Bardzo dobrze sprawdza się przy cerach problematycznych.

  1. Przed nałożeniem kremu dokładnie oczyść skórę twarzy z wszelkich kosmetyków.
  2. Weź niewielką ilość kremu.
  3. Wcieraj krem od brody w kierunku czoła oraz od zewnętrznej strony twarzy do wewnątrz. Koliste ruchy od brody w kierunku czoła sprawią, że skóra dłużej będzie sprężysta i nie będziesz musiała obawiać się powstać tzw. "zmarszczek grawitacyjnych".
  4. Nakładaj krem opuszkami palców, możesz aplikować go punktowo, bezpośrednio na skórę twarzy, a następnie wetrzeć lub rozetrzeć na palcach i później wmasować w skórę.
  5. Krem do stosowania również na skórę szyi i dekoltu.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Krem ze śluzem ślimaka dla kobiet 50g mira - Opis produktu

Krem ze śluzem ślimaka pełen jest bogactwa dla Twojej skóry. W 100% naturalne składniki i wysoko skoncentrowany najwyższej jakości filtrowany śluz ślimaka posiadają właściwości regenerujące, nawilżające oraz pomagają spowolnić procesy starzenia.

Krem idealny do codziennej pielęgnacji twarzy, na dzień i na noc, dla każdego typu cery. Bardzo dobrze sprawdza się przy cerach problematycznych.

Produkt przebadany dermatologicznie. Produkt przebadano pod kątem właściwości drażniących i uczulających. Wszystkie wyniki badań potwierdziły brak działania drażniącego i/lub alergizującego.

Krem ze śluzem ślimaka jest:

  • nawilżający;
  • łagodzący;
  • regenerujący;
  • odżywczy;
  • pomaga spowolnić procesy starzenia się skóry.