info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Kosz na śmieci - Iso Trade
Kosz na śmieci - Iso Trade
Kosz na śmieci - Iso Trade
Kosz na śmieci - Iso Trade

Kosz na śmieci do szafki, szuflady

9,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Kosz na śmieci - Opis produktu

Łatwy w montażu kosz na śmieci do zamontowania na drzwiczkach szafki lub szufladzie. Wystarczy tylko zawiesić na drzwiczkach szafki lub szufladzie w rozmiarach 1,1-2 cm. Do zestawu została dołączona pokrywka, która jest bardzo przydatna podczas wyrzucania śmieci BIO. Kiedy jeszcze nie masz pełnego worka, zapach ze śmieci się nie unosi w pomieszczeniu.

Kosz został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest bardzo lekkie. Wyróżnia się tym, że jest odporne na zarysowania i uszkodzenia. Wystarczy nałożyć worek na biały uchwyt i zacisnąć szarą oprawą. Można włożyć worki mniejsze jak i większe.

jego zaleta jest praktyczność. Jest bardzo użyteczny, ponieważ może służyć w każdym miejscu w kuchni. Dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości zawieszenia na szafce, zrzucenie śmieci z blatu to „czysta” przyjemność, bo nie spadają na podłogę.

 

SPECYFIKACJA

kolor: biało / szary

wytrzymałość: 0,8 kg

wymiary (wys/szer/dł): 5,5 x 11 x 14 cm

waga: 0,12 kg

DARMOWA DOSTAWA od 299zł