info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Komplet szklanek term. podw. ścian. 380ml TADAR
Komplet szklanek term. podw. ścian. 380ml TADAR

Komplet szklanek term. podw. ścian. 380ml - Tadar

49,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Komplet szklanek termicznych - Opis produktu

Szkło borokrzemowe to obecnie prawdziwy hit. Wykonuje się z niego różnego rodzaju naczynia, szczególnie kubki, szklanki i filiżanki z podwójnymi ściankami. Pozwala to na estetyczne zaprezentowanie napoju. Dzięki podwójnym przezroczystym ściankom kawa wygląda jak zawieszona w powietrzu. Dodatkowym atutem kompletu szklanek Tadar jest ich zachowanie idealnej temperatury. Od razu po zaparzeniu napój można wziąć do ręki. Dotyczy to zarówno napojów bardzo ciepłych, jak i chłodnych. To zasługa próżni pomiędzy ściankami, zabezpieczonej specjalnym gumowy zaworem, który jest niemalże niewidoczny. Szkło borokrzemowe charakteryzuje się swoją niezwykłą gładkością oraz przejrzystością, znacznie wyprzedzając klasyczne szkło sodowe. Te filiżanki będą z pewnością nowoczesnym uzupełnieniem twojej kolekcji naczyń kuchennych. Będziesz bardzo chętnie po nie sięgać, ponieważ bez problemu można je myć w zmywarce, a ich pielęgnacja jest bezproblemowa.

Średnica: 11.3 cm

Wysokość: 8.2 cm

Długość: 14,8 cm

Pojemność: 380 ml

PRODUCENTTadar
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
4 pkt