info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje
Podkategorie
Komplet 6szt. pokrywek silikon. niebieskie TADAR
Komplet 6szt. pokrywek silikon. niebieskie TADAR
Komplet 6szt. pokrywek silikon. niebieskie TADAR
Komplet 6szt. pokrywek silikon. niebieskie TADAR

Komplet 6szt. pokrywki silikonowe niebieskie TADAR

8,99 zł

Produkt niedostępny


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.


Pokrywki silikonowe - Opis produktu

Zestaw sześciu różnowymiarowych, silikonowych pokrywek o uniwersalnym zastosowaniu. Silikonowa pokrywka to doskonałe, ekologiczne rozwiązanie do przechowywania żywności.

 

Artykuł wykonany został z odpornego na uszkodzenia silikonu, który nie pochłania zapachu, nie zmienia smaku produktów oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości. Ponadto artykuły silikonowe są odporne zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury.

 

Pokrywki nadają się do używania w kuchence mikrofalowej oraz do przechowywania w lodówce. Szczelnie przylegają do naczyń, co zapobiega wysychaniu przechowywanej żywności. Elastyczny materiał pozwala na używanie pokrywek na naczyniach o różnej wielkości i kształcie. Każda pokrywka posiada wygodny uchwyt do ściągania jej z naczynia.

 

Dane techniczne:

  • Kolor: Biały
  • Materiał: Silikon

 

Skład zestawu:

6 pokrywek o średnicy: 6,5; 9; 11; 13,5; 15,5; 20 cm

 

DARMOWA DOSTAWA od 299zł