info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Koloid srebra 25 PPM 300ml - VITACOLLOIDS

Koloid srebra 25 PPM 300ml

Koloid srebra 25 PPM 300ml - VITACOLLOIDS

64,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 6 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 9 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Koloid srebra 25 PPM - 300ml - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
VITACOLLOIDS2026-03-13

Skład: Aqua, Colloidal Silver (Nano) 25 ppm.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Koloid srebra 25 PPM - 300ml - Zastosowanie

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Pod żadnym pozorem nie należy go spożywać. Koloid srebra 25 PPM można stosować w pielęgnacji skóry skłonnej do wyprysków, a także w codziennej pielęgnacji skóry ciała i twarzy. Wystarczy nanieść jego niewielką ilość na skórę i delikatnie wetrzeć (najlepiej przy pomocy wacika kosmetycznego). Jeśli nie istnieją ku temu wyraźne przeciwwskazania, produkt powinniśmy stosować na oczyszczoną skórę dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

Koloid srebra 25 PPM - 300ml: Warunki przechowywania

Koloid srebra 25 PPM należy przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu, które jest niedostępne dla dzieci. Produkt musi być zawsze szczelnie zamknięty i chroniony przed źródłami pola elektromagnetycznego.

Koloid srebra 25 PPM - 300ml - Opis produktu

Koloid srebra to niezastąpiony składnik w kosmetyczce wszystkich miłośników naturalnej pielęgnacji. To czyste chemicznie, nanocząsteczkowe srebro koloidalne stanowi podstawę pielęgnacji skóry ciała oraz twarzy. Badania potwierdzają, że niniejszy produkt wykazuje silne działanie oczyszczające i antybakteryjne. Ponadto, koloid srebra może łagodzić podrażnienia skóry, a nawet zmniejszać widoczność blizn. Dlatego też, niniejszy produkt szczególnie zalecany jest osobom zmagającym się z problemem cery trądzikowej.

UWAGA! Koloid srebra nie może stosowany być przez osoby z rozpoznaniem alergii na srebro.

Opinie klientów